Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Єва Воропай

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Вагітність та роди пройшли без ускладнень, але після народження доньки, часті захворювання супроводжували нас майже щомісяця. Наш сімейний лікар звернув увагу на шуми в серці Єви, та порадив зробити ЕХО. Результати нас приголомшили, адже ми і припустити не могли, що в нашої маленької донечки вроджена вада серця. Сльози та відчай стискали груди, життя і здоров’я дитини – безцінне та найголовніше.
За скеруванням лікаря, ми поїхали до Києва, в інститут Амосова, де діагноз підтвердили – вторинний дефект міжпередсердної перегородки 10 мм. Лікар-хірург, Ящук Наталя Сергіївна, рекомендує у плановому порядку ендоваскулярне закриття оклюдером, вартість якого більше 100 тисяч гривень. На жаль, ця сума для нас непідьйомна. Чоловік офіційно не працює, підробляє. Зараз лікує проблеми зі шлунком. Я – мама в декреті. Ми змушені звернутися до вас по допомогу, щоб наша донечка мала шанс на повноцінне та здорове життя. Марія Воропай, Львівська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Єві потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою окклюдеру. Після операції дівчинка швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Єві Воропай, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 79 чоловік
Допомогли: 79чоловік
Зібрано: 105 609 грн

13.12.2019
У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова успішно прооперували Єву Воропай. Дефект міжпередсердної перетенки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру. Вже через годину після операції, Єва була в палаті з мамою. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Дівчинка відчуває себе добре, і вже з мамою вдома!
Марія, мама Єви, дякує за допомогу
Фонд "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.