Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Єва Калашник

Шановні друзі!
Операція
Єві проведена. Необхідний для проведення операції оклюдер, дитина отримала за рахунок обласного державного фінансування. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Єви Калашник, будуть перераховані на лікування іншої дитини, підопічної Уфонду в рамках програми «Уфонд.Серце» і акції Наповни серце життям.

Нашій єдиній та довгоочікуваної доньці 4 рочки. Був звичайний день, коли Єва після вечері прийшла, і сказала: "Мама, у мене щось болить", - і показала ручкою в районі серця. На наступний день, ми поїхали в лікарню, пройшли повне обстеження, зробили кардіограму і УЗД. Лікар сказав, що відносини до серця, болі не мають. Ми зраділи! Але як виявилося зарано, так як проблеми з серцем у Єви все ж таки є. Лікар діагностував у доньки - вроджену ваду серця, відкриту артеріальну протоку. Кардіолог сказав, що отвір у серці, потрібно закрити, і зробити це можна за допомогою спеціального пристрою оклюдеру-спіралі. Це щадна і безпечна для дитини операція. Але пристрій цей, коштує дуже великих грошей. І ми розуміємо, що нам потрібна ваша допомога, так як працює в родині тільки тато Єви, і заробляє тільки на найнеобхідніше для життя. Тому, звертаємося до вас за допомогою. Валентина Калашник, Харків.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, Єві встановлено діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока, дилатація правих відділів серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвору оклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього дівчинка швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 65 912 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Єві Калашник, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 18 чоловік
Допомогли: 18 чоловік
Зібрано: 7 850 грн