Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Єва Таранушенко

ЗІБРАНО 32 100 гривень. Компанія "Фора", "Яготинське для дітей" та читачі Уфонду, зібрали 32 100 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

У восьмимісячному віці, під час планового огляду, лікар-педіатр почула шуми в серці Єви, і відразу ж направила на повне обстеження в Інститут ім. Н. М. Амосова. Результати обстеження шокували нас. У Єви виявили вроджену ваду серця - відкриту артеріальну протоку. Фахівці Інституту, призначили спостереження - може бути позитивна динаміка в бік закриття/заростання протоки. Через якийсь період ми приїхали на повторну діагностику з надією що все пройде само собою, але, на жаль, цього не сталося. Тепер потрібна операція. Виконати її можна щадним, ендоваскулярним способом, за допомогою окклюдеру-спіралі - спеціальної «латки». Саму операцію проведуть безкоштовно, але треба сплатити за сам пристрій. А в нас немає такої можливості. Я в декретній відпустці, чоловіка заробітної плати, вистачає на найнеобхідніше для життя. Просимо вашої допомоги! Таранушенко Анна, Київ.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Єви вроджена вада серця. З огляду на топіку вади і загальний стан дівчинки, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки за допомогою спеціальної спіралі - окклюдером. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Дівчинка буде здорова».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 32 100 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Єві Таранушенко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулись (взяли реквізити): 3065 осіб
Допомогли: 3065 осіб
Зібрано: 32 100 грн

04.11.2019
Єва Таранушенко успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). Операція тривала одну годину, все пройшло без ускладнень. Відкрита артеріальна протока закрита через судини спеціальним пристроєм - оклюдером-спіраллю. Це була щадна операція, вроджену ваду серця усунуто вже на операційному столі. Дівчинка вже виписана додому і буде рости здоровою!
Рідні Єви, дякують компаніям "Фора", "Яготинське для дітей" та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.