Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Єва Троянова

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Єва - дуже довгоочікувана дитина. Народилася донька на 34 тижні вагітності. Ми не були готові до того, що малятко з’явиться на світ раніше терміну. Лікарі нас заздалегідь попередили про те, що з-за недоношеності дитина не зможе сама дихати, і її будуть виходжувати в реанімації. Але у Єви були зовсім інші плани - з перших секунд свого життя, вона почала дихати сама. Тоді, нам всім це здавалося справжнім дивом. Зараз, вже знаючи характер Єви, ми впевнені, що з її завзятістю і любов’ю до життя по-іншому і бути не могло. Під час перебування в післяпологовому відділенні, Єві було зроблено УЗД серця, на якому вперше і запідозрили можливі проблеми: було відкрито овальне вікно та артеріальна протока, але тоді лікарі запевняли, що це всього лише наслідки недоношеності і з часом все прийде до норми. В 1,5 місяці було зроблено повторне УЗД, після якого нас направили на консультацію до кардіоцентру ОДКБ.
У дитячому кардіоцентрі підтвердили наші побоювання і сказали, що це не відкрите овальне вікно, а вроджений порок серця - дефект міжпередсердної перегородки, і порадили додатково проконсультуватися у інших фахівців. Додаткова консультація та обстеження підтвердили діагноз Єви. Це нас дуже засмутило, але була невелика надія на те, що дефект закриється сам, тому було вирішено спостерігати за станом Єви і зробити повторне УЗД, коли їй буде 6 місяців.
В 6 місяців ми знову зробили УЗД. Поліпшень не було, більш того - донька росла, навантаження на серце зростало і збільшувалась дилатація правих камер серця, через це Єва стала гірше набирати вагу. Ознайомившись з новими результатами, лікар-кардіолог розповіла нам про можливу операцію по закриттю дефекту ендоваскулярним методом. Це малотравматична операція, після якої не потрібна якась спеціальна реабілітація, і дитина відновлюється дуже швидко. Але необхідно додатково спостерігати дитину, щоб переконатися в тому, що така операція можлива. А для того, щоб операція була можливою і успішної Єві потрібно набрати якомога більше ваги. У січні 2020 року, Ігор Вікторович Полівенок, прийняв рішення про те, що в нашому випадку операція по закриттю дефекту міжпередсердної перегородки не тільки можлива, а й необхідна, так як разом з нашою дочкою зростає й навантаження на її сердечко, і чим довше буде відкладатися операція, тим гірше можуть бути наслідки для неї.
Єва - неймовірна дівчинка, яка підкорює всіх своєю допитливістю, добротою і чуйністю. Ми не перестаємо захоплюватися тим, скільки внутрішньої сили є в цій ніжній дівчинці: всього лише за рік з маленького грудочка вагою в 2,6 кг, який не вмів навіть їсти з пляшки, вона перетворилася в неймовірну дитину з бездонними очима і чарівною посмішкою. Єва - справжнє серце нашої родини!
Адже саме вона задає ритм і настрій нашого життя, і нам дуже хочеться, щоб у нашого сердечка було здорове серце. Як і будь-якому батькові, мені хочеться, щоб у моєї дитини було довге і щасливе життя, але для того, щоб ця мрія отримала шанс стати реальністю, необхідно провести операцію і закрити дефект оклюдером. Ми не в силах зібрати потрібну суму для покупки оклюдеру самостійно, тому просимо про допомогу і фінансову підтримку. Дарина Троянова, Харківська область.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «Єві необхідне оперативне лікування - ендоваскулярна оклюзія. Саму операцію можна зробити за рахунок бюджету, але для неї необхідно придбання оклюдеру - пристрою, який стане «латкою» на серце дівчинки. Після операції стан дитини значно покращиться і ризику для здоров’я не буде».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Єві Трояновій, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 96 чоловік
Допомогли: 96 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

02.04.2021
Єва Троянова
успішно прооперована в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Фахівці Інституту усунули порок серця закривши дефект міжпередсердної перегородки оклюдером, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Єва почувається добре. Вже на наступний день після операції, дівчинку виписали додому.
Батьки Єви, дякують
Благодійному фонду "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.