Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Єва Цигульська


ЗІБРАНО 40 000 гривень. Компанії Фора, Яготинське для дітей та читачі Уфонду, зібрали 40 000 гривень. ОКЛЮДЕР-СПІРАЛЬ СПЛАЧЕНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 13 400 гривень.

Вагітність проходила добре і Єва народилася здоровою дівчинкою. Її нічого не турбувало, росла і розвивалася, як усі діти. У 2021 році, під час проходження планового медичного огляду перед новим навчальним роком, у садочку, наша педіатр звернула увагу на шуми в серці Єви та порадила зробити ЕХО. Після результатів ЕХО нам порадили спостерігати стан доньки.
У червні цього року, ми зробили повторне обстеження, після котрого поїхали на консультацію до лікаря-кардіолога Віталія Петрова, який встановив Єві точний діагноз вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока. На щастя, такі вади лікуються і у дітей є всі шанси на здорове майбутнє. А зробити це можно сучасним ендоваскулярним методом, який є найбільш щадним і найменш травматичним для організму дитини. Закрити артеріальну протоку потрібно зараз, щоб уникнути серйозних ускладнень в майбутньому. Для проведення операції необхідно дорогий пристрій – оклюдер-спіраль. Зібрати зараз необхідні для придбання окклюдера кошти, самим нам дуже важко. Адже в країні війна, і все, що нині заробляє наша родина, йде на найнеобхідніше для життя. Звертаємося до всіх небайдужих людей за допомогою для нашої донечки! Ірина Цигульська, Тернопільска область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об’єднання міста Львова Петров Віталій: «У Єви вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Враховуючи топіку пороку та загальний стан дівчинки, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття пороку за допомогою спеціальної латки – оклюдера-спіралі. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Дівчинка буде здорова».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 40 000 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Єві Цигульській, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Єві за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися: 227 чоловік
Допомогли:
227 чоловік
Зібрано: 40 000 грн