Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Єва Шунь


ЗІБРАНО 99 831 гривень. Компанії Фора, Яготинське для дітей та читачі Уфонду, зібрали 99 831 гривень. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Єва – маленька дворічна дівчинка, весела, кмітлива, але має серйозні проблеми зі здоров’ям. Коли, у віці двох тижнів, донька потрапила у дитячу лікарню, там було зроблено УЗД внутрішніх органів. Те що у новонародженої дитини проблеми з нирками, привело всю родину в шок. Наша увага була зосереджена на цьому, і про те, що потрібно буде зробити ще УЗД серця, нам ніхто не сказав. Вже потім, під час одного із загострень сечової хвороби, лікар-інфекціоніст порадив звернутись до кардіолога.
У 1 рік, черговий “удар”, виявилось що у доньки є великі проблеми з серцем – дефект міжпередсердної перетинки. Увесь час Єва перебуває на контролі у лікаря, з надією що щось зміниться, але нажаль, змін не відбулося. Чергове обстеження виявило, що необхідне хірургічне втручання, щоб запобігти ускладненням, які вже почались. Для закриття дефекту необхідний імплант – оклюдер. Ціна даного серцевого імпланту зависока для нашої родини, ми змушені звернутися за допомогою в Уфонд й до всіх небайдужих людей. Дана операція, дасть Єві можливість мати здорове серце й жити повноцінним життям. Алла Шунь, Вінниця.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Єві потрібна операція – закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою імпланту – оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 99 831 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Єві Шунь, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Єві за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулись (взяли реквізити): 568 осіб
Допомогли:
568 осіб
Зібрано:
99 831 грн

01.05.2022
Єва Шунь успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши дефект міжпередсердної перетинки оклюдером, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Єва відчуває себе добре. Вже на наступний день після операції, дівчинку виписали додому.
Мама Єви, дякує
компанії Фора, Яготинське для дітей та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзям! Ми обов’язково стежитимемо за долею дівчинки.