Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

  Євгенія Кирпична

ЗБІР ЗАКРИТО. ЗІБРАНО 25 965 грн. Перший курс пройдено. Початок другого курсу лікування з 19 серпня.

Женя довгоочікувана і бажана дитина. З виду звичайна дівчинка, нічим не відрізняється від інших дітей. Але, народилася дочка з діагнозом ДЦП, та поки не може самостійно ходити, стояти і розмовляти. Женя дуже добра і весела, і хоче бути як всі діти - здоровою. Донечка дуже старанно займається, з великою силою волі переносить всі процедури, в тому числі і уколи. Вся наша сім‘я з нетерпінням чекає перші слова і перші кроки нашої дівчинки. Особливо цього чекаю я - мама. У мене вона єдина дитина. І як будь-який люблячої мамі, мені дуже хочеться, щоб моя дівчинка бігала, стрибала, ходила в звичайний дитячий садок. Щоб могла грати зі своїми однолітками, ходити в звичайну школу, щоб тараторила без угаву про всі свої новини й ділилася таємницями. Але поки це неможливо. Ми не опускаємо рук, не падаємо духом та продовжуємо робити все, щоб Женечка була здорова. Ми віримо, що все у нас буде добре і все вийде. Будуть і перші слова, і перші кроки. Просто дитинство Жені трошки затягнулося. Але через деякий час, після наполегливої праці і старанності дочка встане на ноги, а я почую заповітні слова «Я тебе люблю, мама!». Заради цих слів можна подолати будь-які перешкоди, будь-які труднощі. Ми дуже сподіваємося на вашу допомогу! Неля Калашникова, Донецька область.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Євгенії необхідно продовжити терапію, яка допоможе навчити дівчинку стояти і ходити самостійно, розвинути її мова».

Вартість двох курсів лікування 25 880 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Євгенії Кірпічної, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши
SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді. Або скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулись (взяли реквізити): 37 чоловік
Допомогли: 37 чоловік
Зібрано: 25 965 грн

13.05.2019
Женя Кірпічна пройшла перший сплачений нашими читачами і партнерами курс терапії в Міжнародній клініці відновного лікування (м. Трускавець). Дівчинка дуже зміцніла фізично, стала витриваліше, може самостійно стояти біля опори. Під час ходьби за підтримки за одну руку тепер може проходити ще більші відстані, ніж в минулому році. Їй було дуже важко, але вона старалася.
Зараз Женя вже вдома і почувається добре.
Мама Жені, передає подяку колективу Уфонду і всім людям, які допомогли матеріально, за можливість проходження реабілітації Жені.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми будемо обов‘язково стежити за долею дівчинки.