Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Євген Давидчук

ЗІБРАНО 88 250 гривень. Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 88 250 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Про нашу проблему ми дізналися випадково, коли Жені виповнилося 3 роки. Був шанс, що хвороба не буде прогресувати, але в 10 років, стан сина погіршився. Отвір в перегородці збільшився з 3 мм до 7 мм. Нас направили на обстеження і консультація в Київ до Інституту Серця. Після повного обстеження, фахівці медичного закладу підтвердили необхідність обовязкового оперативного втручання. Кардіохірург рекомендував провести Жені ендоваскулярну операцію по закриттю вади серця. Це найбезпечніша для дитини операція, з використанням сучасних імплантів для серця. Сама операція безкоштовна, а ось імплантат потрібно придбати нам самостійно, так як за держквоту зараз їх не надають.
Наша родина не має змоги оплатити дороговартісне лікування без допомоги небайдужих людей. Тому просимо Вас про допомогу Жені. Наталія Полюхович, Рівненська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Євгенія вроджена вада серця. З огляду на топіку вади і загальний стан дитини, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перегородки за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Хлопчик буде здоров».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 88 250 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Євгенію Давидчуку, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Жені за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp

Відгукнулися (взяли реквізити): 213 чоловік
Допомогли: 213 чоловік
Зібрано: 88 250 грн

01.06.2022
Євгену Давидчуку успішно провели операцію у Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова.
Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Вже за годину після операції хлопчик був у палаті з мамою. Робота серця та системи кровообігу відновлено. Євген почувається добре і вже вдома.
Мама Євгена, дякує за допомогу
Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.