Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Іванна Бройса

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Як і в кожній родині, ми дуже чекали народження немовляти. Одним січневим днем, на світ з’явилася наша донечка, яку ми назвали Іванкою. Активність і жвавість дитини радувало нашу сім’ю. Смугленька дівчинка з карими очима, до року почала вимовляти перші слова: «Мама, бабуся, тато ...». Ми так раділи появі перших зубчиків, перших кроків і перших косичок з бантиками. Але, одного разу в нашу сім’ю на зміну радості постукало в двері горе. І цим горем був поставлений лікарями діагноз. У Іванки виявили вроджену ваду серця - дефект міжпередсердної перегородки.
В один момент, життя для нас немов зупинилося. Ми були в ступорі: сльози і розпач не покидали нас кілька днів. Але життя вимагало невідкладних дій, і ми почали звертатися за допомогою до медичних установ Івано-Франківська, Києва, Мукачево. У Києві, ми обстежувалися в інституті Амосова. Фахівці інституту запропонували зробити дитині ендоваскулярну, щадну операцію на серці за допомогою спеціального імпланту - оклюдеру. Для молодої сільської родини, пристрій цей дороговартісний.
Так як, з чоловіком ми ніде офіційно не працюємо, тільки сезонні заробітки, дохід сім’ї невеликий. Просимо допомогти в зборі коштів для проведення операції нашій доньці. Любов Бройса, Закарпатська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Іванці потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Бройса Іванці, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 118 чоловік
Допомогли: 118 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

16.05.2020
Іванна Бройса успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). Дефект міжпередсердної перегородки успішно закрито щадним способом, за допомогою окклюдеру. Операція тривала близько години і пройшла успішно. Робота серця відновлена, запобігли ризику розвитку небезпечних ускладнень. Зараз дівчинка почуває себе добре, післяопераційний період пройшов без ускладнень, через день після операції Іванну виписали додому.
Мама, Іванки, дякує Благодійному фонду "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.