Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Іван Рудаковський

ЗІБРАНО 59 400 грн. Інсулінова помпа оплачена та передана.

56 460 грн зібрано на сайті Української біржі благодійності, в проекті - Інсулінозалежний.

Ваня захворів на діабет в 5 років. У нього була велика жага, потім тривала блювота. Лікарі лікували отруєння, але малюк швидко худнув і слабшав. Після повного обстеження у сина виявили діабет. Так як в нашому маленькому місті немає дитячого ендокринолога, мені довелося везти дитину в «Охматдит». Там Вані здорово допомогли - вивели ацетон з організму, підібрали дози інсуліну. У зв‘язку з тим, що у нього були часті напади гіпоглікемії (вночі падає рівень цукру, так, що можна впасти в кому уві сні), а вдень високий цукор, нам поставили інсулінову помпу. При такій інсулінотерапії рівень цукру в крові був задовільним. Ваня пішов в школу, став активніше і життєрадіснішим. Але термін придатності помпи закінчився, і ми перейшли на ін‘єкції шприцами. І тут почалися проблеми. На відміну від помпи, тепер ми вводимо два види інсуліну: короткий і довгий - фоновий. Короткий інсулін спрацьовує і діє до трьох годин, а ось довгий не засвоюється, хоч колемо нереально великі дози. Тому доводиться колоти кожні 3 години. Місця уколів починають тверднути, настає липодистрофия тканин. При такому графіку інсулінотерапії, Ваня став пропускати школу, з‘явились часті блювоти через ацетон. Дитина стала обмеженою в повсякденному житті. Для того, щоб поліпшити здоров‘я і якість життя, Вані необхідна інсулінова помпа. Я самостійно придбати її не можу, весь наш дохід - це Ваніна пенсія з інвалідності і моя пенсія за віком. Чоловік мій помер, так що допомоги чекати нізвідки. Прошу вашої допомоги! Рудаковська Ірина, Запорізька область.
Завідуюча відділенням ендокринології клініки ОХМАТДИТ Наталія Погодаєва (Київ): «Іван хворіє на цукровий діабет 8 років. Отримує замісну терапію інсуліном, який вводиться підшкірно за допомогою шприц-ручок до 8 разів на добу. Захворювання протікає лабільно, зі схильністю до кетозу, кетоацидозу. Цукор крові протягом дня не вдається стабілізувати на підшкірному введенні інсуліну, а так само з урахуванням пубертатного віку дитини. Коливання цукру в крові від 3 до 20 ммоль/л протягом доби. Такий перебіг цукрового діабету призводить до гострих і хронічних ускладнень цукрового діабету. Для стабілізації стану дитини, забезпечення фізіологічного пубертату, поліпшення глікемічного контролю, необхідне введення інсуліну за допомогою інсулінової помпи».

Вартість інсулінової помпи 59 400 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Івану Рудаковському, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді. Також, можна скористатися і нашою системою електронних платежів системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також на сайті Української біржі благодійності, в проекті - Інсулінозалежний.

Відгукнулися (взяли реквізити): 247 чоловік
Допомогли:
247 чоловік
Зібрано:
59 400 грн

08.07.2019
Інсулінова помпа була оплачена та передана матері Івана Рудаковського за місцем проживання, де найближчим часом буде встановлена хлопцю. Завдяки системному введенню інсуліну з допомогою інсулінової помпи, стан хлопця стабілізується, поліпшиться глікемічний контроль та відбудеться повне забезпечення фізіологічного пубертату.
Ірина, мати Івана, дякує читачам та партнерам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.