Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Ігор Левицький

ЗІБРАНО 96 261 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 96 261 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО. ПРООПЕРОВАНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 9 312 гривень.

Коли Ігор народився, у роддомі сказали – що все добре. Але з часом, у нього почала проявлятися лійкоподібна грудна клітка. А почавши ходити до садочку, Ігор став часто хворіти вірусними та бактеріальними захворюваннями, приймаючи постійно антибіотики. Ми уважно спостерігали за грудною кліткою, щоб не було ускладнень. Коли Ігореві виповнилося 5 років, на черговому обстеженні грудної клітки, у нього виявили ще ваду серця – дефект міжпередсердної перегородки. Нас направили на обстеження до кардіолога Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Для попередження ускладнень серцевої та легеневої систем, лікарі рекомендували провести синові операцію – закриття дефекту міжпередсердної перегородки оклюдером. Це надсучасна та безпечна для дитини операція, яка повністю виправить ваду серця. Але, вартість цього оклюдеру, дуже висока для нашої родини, тому звертаємося до Вас за допомогою. Ми дуже хочемо бачити Ігорчика активною, веселою та здоровою дитиною. Надіємося, що завдяки вашії допомозі він зможе повноцінно розвиватися. Наталя Левицька, Львівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львов Петров Віталій: «У пацієнта Левицького Ігора – дефект міжпередсердної перегородки. Щоб уникнути прогресування ускладнень, хлопчику потрібна операція – закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою імпланту – оклюдеру. Після такої операції, дитина швидко відновиться та буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 96 261 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Ігору Левицькому, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Ігорові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 116 чоловік
Допомогли: 116 чоловік
Зібрано: 96 261 грн

04.02.2022
Ігора Левицького успішно прооперовано в Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова.
У ході ендоваскулярної операції дефект міжпередсердної перегородки закрито за допомогою спеціального імплантату – оклюдеру. Операція тривала близько години, роботу серцево-судинної системи відновлено, хлопчик почувається добре і вже з рідними вдома.
Батьки Ігора, дякують
за допомогу Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.