Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Ілля Макарчук

Збір припинено.

У нашій родині з нетерпінням чекали появи дитини. Коли Ілля народився, всі були дуже раді! Синок ріс й розвивався як всі діти, але з часом ми виявили, що він не реагує на звуки. Обстеження слуху Ілля не пройшов, і поставили діагноз – приглухуватість 2-го ступеня. Лікування не пропонувалось – вважалося, що наявного слуху у Іллі досить для розвитку мовлення. Але мовлення не розвивалось, син обходився жестами та мімікою. Ми самостійно звернулися в Київський Інститут отоларингології імені професора О.І. Коломійченка, де діагностували двосторонню приглухуватість 3-4-го ступеня і рекомендували терміново купити синові слухові апарати, так як за держрахунок вони не видаються. Завдяки небайдужим людям, нам вдалося придбати найпростіші слухові апарати. Незважаючи на згаяний час, за півтора місяці з апаратами Ілля почав говорити!
З 2019 року, для того, щоб Ілля міг продовжувати розвиватися й спілкуватися, ми зарахували його до спеціалізованого центру, де з ним займаються професіонали. У ньому йому подобається, він багато чому там навчився. Займається за п‘ятиденною системою навчання. На час канікул та вихідних днів він знаходиться вдома, але з нетерпінням чекає повернення в центр. Але термін дії апаратів підійшов до кінця, без них навчання в центрі неможливо. Сурдолог підібрала нові надпотужні апарати. На жаль, за державний рахунок такі апарати не пропонують. Для нас ця сума непідйомна. Будь ласка допоможіть! Оксана Макарчук, Київська область.
Лікар отоларинголог-сурдолог медичного центру «Медіцентр» Матюхіна Олена Леонідівна: «Проаналізувавши висновок пацієнта Макарчука Іллі, згідно діагнозу - двостороння нейросенсорна туговухість III-IV ступеня, пацієнту необхідні сучасні слухові апарати. Це допоможе дитині розвиватися нарівні зі своїми однолітками і повноцінно здобувати освіту».

Постачальник слухових апаратів виставив рахунок на 67 200 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Іллі Макарчуку, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також, перерахувати допомогу Іллі за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.