Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Ілля Похил

ЗІБРАНО 60 027 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку і читачі Уфонду зібрали 60 027 грн. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

До 3-х років, ми не знали, що у сина є проблеми з серцем. Ілля завжди активна дитина, ніколи не сидить на місці, весь час проводить в іграх, а як тільки виходимо на вулицю, його взагалі не посадити: постійно бігає, веселиться, їздить на велосипеді і дуже любить грати в м‘яч. Але, коли в черговий раз ми гуляли на вулиці, син підвернув ногу. Ми відразу ж звернулися до дитячого хірурга і педіатра. Іллі провели обстеження - з ніжкою все було добре. А ось педіатр, рекомендував звернутися до кардіолога, так як дитина часто хворіє на простудні захворювання і після прогулянок з‘являється задишка. Після огляду кардіолога і УЗД, у Іллі виявили шуми в серці, діагностувавши - порок серця. Нам дали направлення в Інститут загальної та невідкладної хірургії імені В.Т. Зайцева. Фахівці Інституту підтвердили і встановили точний діагноз - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока. Допомогти нашому синочкові може тільки операція. Виконати її можна щадним, ендоваскулярним методом, який найбільш безпечний для маленької дитини. Для такої операції потрібен дорогий пристрій - окклюдер-спіраль. Оскільки ми самі не можемо зібрати потрібну суму, так як в родині працює лише тато Іллі, ми змушені звернутися до всіх небайдужих людей, за допомогою для нашого єдиного і дорогого синочка. Допоможіть Іллі бути здоровим! Наталя Похил, Донецька область.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, Похил Іллі встановлено діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку окклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього Ілля швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 60 027 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Іллі Похил, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 6 чоловік
Допомогли: 6 чоловік
Зібрано: 60 027 грн

12.11.2019
Ілля Похил успішно прооперований в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Фахівці Інституту усунули порок серця закривши відкритий артеріальний проток окклюдером-спіраллю, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Ілля відчуває себе добре. Вже через кілька днів після операції, хлопчика виписали додому.
Рідні Іллі, дякують за допомогу Фонду «Допомогати просто», клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду.

Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.