Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Ілона Ризванюк

ЗІБРАНО 66 340 гривень. Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 66 340 гривень. ОКЛЮДЕР-СПІРАЛЬ ОПЛАЧЕНО. ПРООПЕРОВАНО.

У кожної людини своє бачення щастя і свої мрії… Мрія нашої родини Ризванюків, щоб наші діти були здоровими і жили під мирним небом!
Життя нашої десятирічної донечки Ілони постійно під загрозою. З самого народження дитині поставлено діагноз – пневмонія, набряк головного мозку і овальне вікно в серці. Кожен прожитий рік її життя – це боротьба з постійними хворобами і ускладненнями.
А коли кожен день стає боротьбою або випробуванням, залишається сподіватися, що казки із щасливим кінцем іноді стають дійсністю.
У травні 2022 року, в Першому територіальному медичну об’єднанні Львова доньці встановили діагноз – відкрита артеріальна протока. Фахівці радять, для одужання дитини, провести дороговартісну операцію. Сама операція безкоштовна, а от необхідна спіраль-оклюдер дуже дорога.
Ми робоча багатодітна сім’я, усіма своїми силами намагаємося забезпечити своїх трьох дітей усім необхідним… Але зібрати необхідну для операції суму в теперішній час нам не під силу. Тому надіємося на Вашу допомогу! Марта Ризванюк, Ковель.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Ілоні потрібна операція – закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після такої операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 66 340 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Ілоні Ризванюк, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати,
відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Допомогти підопічним Уфонду на сайті наших партнерів – Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто». А також, перерахувати допомогу Ілоні за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 127 чоловік
Допомогли: 127 чоловік
Зібрано: 66 340 грн

06.08.2022
Ілона Ризванюк успішно прооперована у Першому територіальному медичному об’єднанні Львова. В ході ендоваскулярної операції відкрита артеріальна протока закрита через судини за допомогою окклюдеру-спіралі. Операція щадна та малотравматична. За словами кардіохірурга Ігора Полівенка, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця у нормі, кровообіг відновлено. Дівчинка почувається добре і наступного дня після операції була виписана додому.
Мама Ілони, дякує за допомогу Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обовязково стежитимемо за долею дівчинки.