Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Ільміра Азізова


Дорогі друзі!
За словами завідуючого відділення ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця інституту імені М.М. Амосова Ігора Дітковського, операцію Ільмірі вдалося провести без використання оплаченого нашими партнера стенту.
Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Ільміри Азізової, будуть перераховані на лікування іншої підопічної Уфонду в рамках програми «Уфонд.Серце» та акції «Наповни серце життя»Насті Мостової, якій також показано стентування ендоваскулярним шляхом.

ЗІБРАНО 89 880 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 89 880 гривень. СТЕНТ СПЛАЧЕНО.

Ільміра народилася з складною вродженою вадою серця. З пологового будинку дитину направили на обстеження та консультацію в Донецький обласний кардіологічний диспансер. Там не змогли поставити точний діагноз, тільки направили дитину до Києва в Інститут Амосова. У Києві, доньці встановили точний діагноз – транспозиція магістральних судин (ця вада розвитку серця призводить до суттєвих змін кровотоку в організмі новонародженого, в результаті чого, кисень до тканин надходить в малій кількості, створюючи загрозу для життя - ред.).
На дев‘ятий день після народження, Ільмірі провели першу операцію, за допомогою так званої процедури Рашкінда. Тоді лікарі зробили все, що змогли, щоб дитина змогла жити. Після операції, Ільміру чекало життя з безліччю обмежень: заборонили надмірну активність, уникати будь-які фізичні навантаження, регулярно відвідувати вузькопрофільного фахівця і точно дотримуватися його рекомендацій, а також, сказали, що необхідно буде провести ще одну операцію, коли дитина подорослішає.
В цьому році, під час планового обстеження, дитині призначили другу операцію. Провести її готові кардіохірурги Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Операція сама безкоштовна, але потрібен дорогий пристрій – стент, щоб провести щадну операцію, без штучного кровообігу та загального наркозу. Вартість цього обладнання, велике для нашої багатодітної родини, де працює тільки батько дітей. Просимо Вашої допомоги! Ділбар Азізова, Донецька область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Ільміри вроджена вада серця – транспозиція магістральних судин. У 2010 році дитині проведена перша операція - за допомогою процедури Рашкінда. Під час операції, було виявлено ще одну вроджену ваду серця. З огляду на заплановане оперативне лікування, даний порок серця вимагає ендоваскулярного закриття – стентування, найближчим часом. Це потрібно щоб зменшити повністю навантаження на серце дівчинки».

Постачальник стенту виставив рахунок на 89 880 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Ільмірі Азізовій, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Ільмірі за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 145 чоловік
Допомогли: 145 чоловік
Зібрано: 89 880 грн