Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Аделіна Лучків

ЗІБРАНО 80 000 гривень. Компанії Фора, Яготинське для дітей та читачі Уфонду, зібрали 80 000 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Моя вагітність протікала без ускладнень: аналізи, огляди та УЗД, які не показували жодних відхилень у розвитку малюка. Пологи пройшли вчасно та в нормі. Аделінка народилася міцною, але при огляді педіатр почув шуми в серці, тому перед випискою з пологового будинку її відвезли на огляд до кардіолога, де й було встановлено діагноз вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока.
Після виписки ми одразу стали на облік до дитячого кардіолога і регулярно проходили обстеження. Нам говорили, що можливо до 3-х років дірочка затягнеться…, але, нажаль, чуда не сталося. Ми консультувались з багатьма фахівцями, шукали варіанти лікування цієї вади. Але думки всіх лікарів зводяться до одного: потрібна операція.
Аделіна росте, дуже активною, кмітливою і любить танцювати. А ми в постійному страху – чи не призведе більша активність до подальшого погіршення фізичного стану нашої донечки, чи не почне вона відставати в розвитку. Щоб цього не сталося лікарі рекомендують зробити операцію з усунення вади серця. Для цього потрібен спеціальний імплантат – оклюдер-спіраль. І купити нам його потрібно самим. Живемо ми втрьох. В нашій родині через ситуацію в країні працюю лише я, мій дохід в місяць 7500 гривень, тато Аделіни ходить на підробітки, але це не є постійною роботою. Просимо вашої допомоги, зібрати потрібну нам суму, щоб наша донечка могла жити повноцінним життям! Марія Лучків, Дрогобич.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об’єднання міста Львова Петров Віталій: «Щоб уникнути прогресування ускладнень Аделіні потрібна операція – закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після такої операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здоровою».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 80 000 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Адел
іні Лучків, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Аделіні за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися: 418 чоловік
Допомогли:
418 чоловік
Зібрано: 80 000 грн

09.11.2022
Аделіна Лучків успішно прооперована у Першому територіальному медичному об’єднанні Львова.
В ході ендоваскулярної операції відкрита артеріальна протока закрита через судини за допомогою окклюдеру-спіралі. Операція щадна та малотравматична. За словами кардіохірурга Ігора Полівенка, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця у нормі, кровообіг відновлено. Дівчинка почувається добре і наступного дня після операції була виписана додому.
Батьки Аделіни, дякують за допомогу компаніям "Фора", "Яготинське для дітей" та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обовязково будемо стежити за долею дівчинки.