Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Альоша, доброта та металевий стрижень





Потрібно
82 700грн
Олексію Міняйлу, 15-річному дніпрянину, терміново потрібна операція з транспедикулярної фіксації хребта.

Хлопець менш, як за рік витягнувся в рості на 20 см, і це призвело до критичного викривлення хребта. Мама не має коштів, аби придбати дорогі імпланти для операції. А хірурги кажуть: без втручання у дитини розів’ється горб. Тож операція має пройти якнайшвидше.

Знайомтеся: це Альоша. Він живе у Дніпрі та навчається у 10 класі першого міського ліцею. Альоша обожнює п'ятницю, і не тому що завтра - вихідні, навпаки: це єдиний день, коли він мчить до школи, а не навчається онлайн. Можна спілкуватися і гуляти, а не сидіти біля монітора по сім годин щодня, виконуючи уроки і відчуваючи, як болить спина і німіють ноги.

Про свою головну чесноту Альоша говорить так: я люблю допомагати: мамі, друзям, знайомим і незнайомим людям. А мама додає, що у неї росте дуже добрий та чуйний син. Олена виховує його сама, у їхній маленькій дружній родині немає ані тата, ані бабусь, ані дідусів. Це сумно, адже вони мають покладатися лише на себе.
Цього року Альоша ріс просто на очах, витягнувся на 20 сантиметрів (зріст 1м 80 см) і вони з мамою жартували, що у свої 15 років він уже перегнав її. Але ця акселерація виявилася небезпечною: вже на початку літа Олена розуміла. що зі спиною дитини щось не так: Альоша сутулився, не міг звести лопатки. Незабаром мамі стало здаватися, що у сина росте горб. А масажист, до якого звернулися за допомогою, тільки посилив їхню тривогу.

Коли у серпні вони прийшли до фахівця, той діагностував у дитини другу стадію кіфозу, але захворювання прогресувало так швидко, що вже через півтора місяці нахил хребта хлопчика становив 87 градусів, а це вже четверта стадія кіфозу. І мама, і син були налякані, а лікарі пояснили патологію так: хребет стрімко росте, а м'язи за ним не встигають, в результаті вони тягнуть і викривляють його. Грудна клітка стискається, внутрішні органи деформуються.

Якщо влітку Альоші ще пропонували підкоригувати спину корсетом, то вже у жовтні пояснили: його врятує лише операція. У хребет необхідно вставляти імпланти, які один раз і на все життя позбавлять проблеми. Рішення про операцію прозвучало, як вирок, бо грошей на таке дороге лікування в сім'ї просто нема звідки взяти.

Олена - одинока мати. Їй нема від кого чекати допомоги, окрім небайдужих людей. Операцію обіцяють зробити у Дніпрі, у Центрі матері та дитини імені Руднєва, там працюють талановиті та досвідчені хірурги. Спину хлопчика зміцнять спеціальними металевими конструкціями, які стабілізують хребет. А в наших силах зробити так, щоб все стало можливим. Подаруйте дитині шанс на здорове та щасливе майбутнє!

Фото з особистого архіву родини
Автор:
Ніна Філатова

Завідуючий відділення ортопедії та травматології Центру матері та дитини імені Руднєва Дмитро Петренко (м. Дніпро):
«У Олексія правобічний грудопоперековий сколіоз 4-го ступеня. За останній час стан хлопчика погіршився, деформація хребта прогресує, посилився біль в грудях і спині, наростає задишка. З плином часу буде прогресувати серцево-легенева недостатність. Потрібно невідкладно провести хлопчикові хірургічне лікування c використанням металевої конструкції-імплантату. Даний метод є найбільш підходящим для виправлення сколіозу. Після періоду реабілітації та адаптації Льоша зможе жити повним життям, забувши про свою недугу».

Постачальник металевої конструкції-імпланта виставив рахунок на 1
66 000 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Олексію Міняйлу, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів,зробити пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону за допомогою PayPal:ufondhelp@gmail.com. А також, перерахувати допомогу Олексію за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.