Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Аміна Грінченко

ЗІБРАНО 80 000 гривень. Читачі та партнери Уфонду зібрали 80 000 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Музичний виконавець Magua, Steve Henwood та друзі внесли 24 250 гривень.
Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 3 700 гривень.

В півроку Аміна вперше захворіла. Спочатку піднялася не висока температура, і тому ми вирішили, що це звичайна застуда. Але вже на наступний ранок, помітили, що в неї за цілий день зовсім сухий памперс. Відразу наш педіатр направила доньку на УЗД. Ми вирішили одразу зробити обстеження нирок та серця.
Після повного обстеження, лікар сказав, що у Аміни пієлонефрит та вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. Для нас це був повний шок! Бо в дитини не було жодних симптомів, які б сигналізували про проблему зі здоров’ям.
Згодом пієлонефрит ми вилікували. А щодо серця - то кардіолог, порекомендувала зачекати до року - розмір протоки не такий великий, і може ще закритися сам.
Ми так і зробили. Але тут нас спіткала одна і та ж біда - часті пієлонефрити.
Лікар - нефролог наполягав на рентгенологічному обстеженні нирок - щоб вияснити в чому причина частих рецидивів з нирками. І рентген показав, що в Аміни - двосторонній міхурово-сечовідний рефлюкс 3 ступення. Позбутися цієї хвороби можливо лише оперативним шляхом. В лютому 2023 року доньку прооперували на нирках. Операція прошла успішно!
Зрадівши, що одну проблему ми подолали, перейшли до іншої. В вересні цього року на обстеженні серця, ми зрозуміли, що діагноз - відкрита артеріальна протока, нас не полишив. Лікар одразу нас направив до кардіохірурга, який наголосив, що без оперативного втручання не обійтися. Через знайомих ми знайшли контакти дитячого ендоваскулярного хірурга НІССХ ім. М.М. Амосова Дітківського Ігора Олександровича, який підтвердив, що необхідна операція.
Так як, ми живемо в часи сучасних технологій, то вже ніхто не оперує на відкритому серці, а робиться дана операція ендоваскулярно. Але для цього необхідний пристрій окдюдер-спіраль, який коштує 80 000 грн.
Через війну в країні, садочки в Харкові не працюють, тому я вимушена бути домогосподаркою, займатися Аміною та її старшим братиком. Чоловік - не має офіційного працевлаштування, тому дохід родини не стабільній та не перевищує 20 000 грн на місяць. І з цієї причини ми і вирішили звернутися до Уфонду. Благаю, допоможіть повернути маленьку дівчинку до повноцінного життя!
Аміна дуже спритна та розумна дівчинка. Так як їй робили вже оперативне втручання на нирках, то будь-які фізичні навантаження та стрибки були заборонені. Але не дивлячись на її маленький вік, вона мужньо терпіла і розуміла це. З часом, Аміна з задоволенням почала відвідувати гурток гімнастики, але тепер їй знову заборонили відвідувати його. Донька дуже любить співати та танцювати - разом із старшим братом вони знімають "кліпи до пісень". А зроблені власноруч аплікації та малюнки, вони відправляють нашим захисникам - для підтримки їх бойового духу, та в знак подяки за їх дитинство. Катерина Маркова, Харківська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітківський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Аміні потрібна операція – закриття вади серця ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник спіралі-оклюдеру виставив рахунок на 80 000 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Аміні Грінченко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів,зробити пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону за допомогою PayPal:ufondhelp@gmail.com. А також, перерахувати допомогу Аміні за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

27.02.2024
Аміна Грінченко успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.
В ході ендоваскулярної операції відкрита артеріальна протока закрита через судини за допомогою окклюдеру-спіралі. Операція щадна та малотравматична. За словами кардіохірурга Ігора Дітківського, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця у нормі, кровообіг відновлено. Дівчинка почувається добре і наступного дня після операції була виписана додому.
Мама Аміни, дякує за допомогу партнерам та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обовязково будемо стежити за долею дівчинки.