Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Анастасія Гайдамака

Шановні друзі!
Збір коштів на лікування Анастасії Гайдамака закрито. Необхідну конструкцію-імплант батьки оплатять самостійно. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти, в рамках програми "Уфонд.Сколиоз", будуть перераховані на лікування іншої дитини, підопічної Уфонду Ангеліни Чернишової.

Настя народилася здоровою дитиною. Коли доньці виповнилося чотири рочки, на огляді в поліклініці педіатр запідозрила в неї викривлення хребта. Був поставлений діагноз - сколіоз 1 ступеня. Прописали масаж і фізіотерапію.
У шість років, Настенька пішла на гурток хореографії українських народних танців. Але, хвороба прогресувала, і я була змушена припинити заняття хореографією. Кожні півроку ми ходили до лікаря і виконували всі вказівки. Коли Насті виповнилося десять років, ми звернулися до лікарів у Хмельницьку обласну лікарню, там після огляду ортопеда-травматолога, нам сказали, що хвороба доньки почала швидко прогресувати, треба носити корсет Шено і проходити спеціалізоване лікування. Ми суворо дотримувалися рекомендацій, але хвороба не відступала. Після чергового візиту до лікаря в Харків, нам поставили діагноз - S-подібний грудопоперековий сколіоз 4 ступеня з порушенням функцій хребта. Фахівці сказали, що допомогти може тільки операція по встановленню металоконструкції. Проблема в тому, що операція для фіксації хребта коштує величезних грошей для нашої сім‘ї, а чекати часу у нас немає. Сколіоз повністю скалічить нашу дівчинку. Я звертаюся до всіх небайдужих людей з проханням допомогти моїй дочці. Ірина Гайдамака, Хмельницька область.
Завідуючий відділенням ортопедії і травматології НУМК «Університетська клініка» Харківського національного медичного університету Дмитро Петренко (м.Харків): «У пацієнтки прогресуюча деформація грудного відділу хребта. З огляду на той факт, що дівчинка інтенсивно росте, якщо не провести найближчим часом операцію, то у дитини буде велике викривлення, яке не тільки зіпсує її зовнішній вигляд, а й порушить роботу легенів і серця. Виправлення сколіозу хірургічним шляхом дає шанс дитині почати нову повноцінне життя без болю в хребті, з красивою спиною, вчитися, вільно спілкуватися зі своїми однолітками, а в майбутньому створити сім‘ю і самій стати мамою».

Постачальник металевої конструкції-імпланта виставив рахунок на 112 050 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Гайдамака Анастасії, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.