Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Ангелина Бобкова

ЗІБРАНО 34 240 грн. Компанія «Фора», ТМ «Наш сік», «Чудо-Чадо» та читачі Уфонду, зібрали 34 240 грн. Окклюдер оплачено. ПРООПЕРОВАНА.

Шуми в серці доньки почули ще в пологовому будинку, і при виписці діагностували вроджену ваду серця. Нам дали направлення на обстеження до районного кардіолога. У цей період, в Миколаєві проводили обстеження і консультацію кардіохірурги з Києва. Провівши Ангеліні повне обстеження, київські фахівці підтвердили і встановили точний діагноз - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока. Лікарі вирішили почекати з операцією, так як буває, що протягом року, отвір в серце сам закривається і операція не потрібна. Ми вірили і чекали. Але останнім часом, звернули увагу, що у Ангеліни пропав апетит і вона перестала набирати вагу. До того ж, почастішали вірусні захворювання. Ми відразу ж попрямували на консультацію. З‘ясувалося, що протока так і не закрилась. Потрібно робити операцію, кажуть кардіологи. Виконати її можна щадним, ендоваскулярним способом, за допомогою окклюдеру-спіралі - спеціальної «латки». Саму операцію проведуть безкоштовно, але треба сплатити за спіраль. А у нас немає такої можливості, живемо на мою зарплату, чоловік з інвалідністю. Просимо вашої допомоги! Бобкова Світлана, Миколаїв.
Завідувач відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «Ангеліні необхідне оперативне лікування - ендоваскулярна оклюзія. Саму операцію можна зробити за рахунок бюджету, але для неї необхідно придбати окклюдер-спіраль - пристрії, який стане «латкою» на серце дівчинки. Після операції стан дитини значно покращиться»

Постачальник окклюдера виставив рахунок на 34 240 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Ангеліні Бобкової, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Серце б’ється завдяки...

Відгукнулися (взяли реквізити): 168 осіб
Допомогли: 168 осіб
Зібрано: 34 240 грн

10.06.2019
Ангеліна Бобкова успішно прооперована в Київському Інституті серця. В ході ендоваскулярної операції відкрита артеріальна протока закрита за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру-спіралі. Операція тривала близько тридцяти хвилин, робота серцево-судинної системи відновлена, дівчинка відчуває себе добре і вже з рідними вдома.

Рідні Ангеліни, дякують компанії «Фора», ТМ «Наш сік», «Чудо-чадо» і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.