Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Ангеліна Майсак

ЗІБРАНО 105 609 грн. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 грн. ПРООПЕРОВАНО.

Я бабуся Ангеліни. Вихованням і здоров‘ям внучки, займаюся тільки я. Мати дівчинки не хоче взагалі займатися дитиною. Ангеліна зростає слабенькою, часто хворіє простудними захворюваннями. На початку цього місяця, Ангеліна проходила медичне обстеження, щоб можна було записатися в садок, і у неї виявили - вроджену ваду серця. Нас направили в Київський Інститут серця. У клініці встановили точний діагноз - дефект міжпередсердної перегородки. Фахівці сказали, що «дефект» потрібно закривати якомога швидше. Серце працює слабо, перевантажено і це загрожує серйозними ускладненнями. Кардіохірурги радять провести операцію, не розрізаючи грудну клітку, і закрити порок спеціальної латкою - окклюдером. Це обладнання дороге і я повинна придбати його сама, а у мене такої можливості немає. Мені 72 роки, я виховую онуку, ще й працюю на вахті, моєї пенсії і доходу, ледь вистачає на найнеобхідніше для життя внучки. Дуже сподіваюся на допомогу небайдужих людей. Будь ласка, допоможіть Ангеліні! Людмила Майсак, Київ.
Завідувач відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Ангеліни вроджений порок серця. З огляду на топіку вади і загальний стан дівчинки, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перегородки за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Дівчинка буде здорова».

Постачальник окклюдера виставив рахунок на 105 609 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Тані Круглік, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 65 осіб
Допомогли: 65 людина
Зібрано: 105 609 грн

12.08.2019
Ангеліна Майсак успішно прооперована в Київському Інституті серця.
В ході ендоваскулярної операції, дефект міжпередсердної перегородки закритий через судини за допомогою окклюдеру. Операція щадна і малотравматична. За словами кардіохірурга Костянтина Бойко, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Дівчинка відчуває себе добре і вже виписана до дому.
Рідні Ангеліни, дякують
Фонду «Допомагати просто», клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.