Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Андрій Гомон

ЗІБРАНО 415 000 грн. Фонд Допомагати просто і клієнти Приватбанку внесли 415 000 грн. Лікування оплачено.

Андрій захворів минулої весни. Вірніше, симптоми були ще з осені 2017 року, але діагноз ми дізналися в березні 2018 року. Пухлина довгастого мозку. На жаль, для нашої країни - це вирок. Але дитина була у вкрай важкому стані, тому варіанти лікування за кордоном на той момент не розглядались, оскільки у нас не було часу. 28 березня, Андрій був прооперований в Києві в Інституті нейрохірургії імені Ромоданова. Пухлину видалити повністю не вдалось, навіть половину. За висновками МРТ, до і після київської операції її розміри змінились мінімально. Але тим не менш, вдалося взяти зразки для гістології, а також значно покращився стан дитини.
Гістологія показала анапластичну астроцитому (Gr III). Це злоякісна пухлина. Після цього я поспілкувався з кількома онкологами в Україні та їхня відповідь була шокуючою - 2 роки життя максимум. Тому батьками було прийнято рішення лікуватися за кордоном. З тих варіантів, що у нас були ми вибрали клініку Acabadem в Стамбулі. Як виявилось, ми не помилились. Спочатку ми їхали на радіотерапію і взяли з собою зразки з Києва для проведення гістологічного дослідження. Як тільки з‘явились результати гістології, нас викликав професор, один з кращих нейрохірургів світу Мемет Озек. Він сказав нам, що Андрію потрібна операція. Це єдиний шанс зберегти його життя...
14 травня Андрію була зроблена повторна операція. В її результаті вдалося видалити 90% пухлини. Залишилась невелика її частина, яку неможливо було видалити через великий ризик пошкодження життєво важливих нервів. Далі Андрій пройшов курс радіотерапії тривалістю 30 фракцій.
Зараз він знаходиться в Стамбулі і проходить хіміотерапію. Заплановано 11 курсів хіміотерапії. На жаль, вартість подальшого лікування непідйомна для нашої сім‘ї. Тільки за два курси хімії нам виставили рахунок на 15 000 доларів США. Наша сім‘я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу, яку можете надати. Андрій Гомон, Дніпро.
Професор, доктор відділення дитячої гематології та онкології клініки Acibadem Дженгиз Джанполат (Туреччина): «Згідно з протоколом лікування і з огляду на перебіг захворювання, обсяг проведеного оперативного втручання і беручи до уваги вік дитини, на даному етапі Андрію необхідна променева і хіміотерапія».

Клініка виставила рахунок на лікування на 15 000 доларів (415 000 грн)

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 фонд
Допомогли: 1 фонд
Зібрано: 415 000 грн

22.02.2019
Андрій Гомон пройшов два блоки хіміотерапії в клініці Acibadem (Туреччина). Хлопчик переніс вже 2 курси хіміотерапії: перший довжиною в 10 тижнів, і другий - 4 тижні. Щоб уникнути великого навантаження на вени, Андрію було встановлено підшкірно порт. Ця система не викликає неприємних відчуттів і робить крапельниці менш болючими. Всього ж курсів хіміотерапії заплановано 11. Після хіміотерапії, показники крові дещо погіршилися, і доктор призначив Андрію уколи для їх відновлення. Результати МРТ після перших двох курсів, показали позитивну динаміку в лікуванні, чому дуже зраділи рідні і близькі Андрія. Зараз, у хлопчика невелика, двотижнева перерва перед третім і четвертим блоками.
А ось, що пише Марина Гомон, мама Андрія: «Андрюшин організм мужньо пройшов це випробування, не дивлячись на побічні явища: сухість очей і, як наслідок, часте моргання. Але головне, що у Андрійка гарний настрій, присутній оптимізм і віра в те, що він подолає всі випробування і, незабаром, повернеться до нормального життя: прилетить до рідного міста до друзів і родичів, які його дуже чекають, і буде, як і раніше, ходити разом з братом в школу. Ігор дуже сумує за старшим братом і чекає його вдома. Вся наша родина щиро вірить в одужання Андрія і здійснення бажання наших діток. Від імені нашої сім‘ї хочу подякувати всім вам і побажати вашим рідним міцного здоров‘я, і тільки хороших новин!»
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.