Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Андрій Гомон

ЗІБРАНО 194 800 + 429 300 гривень. Фонд «Допомагати просто» та клієнти ПриватБанку внесли 194 800 гривень і 429 300 гривень. Три курси хіміотерапії сплачено.

Перші симптоми захворювання Андрія, були ще з осені 2017 року, але діагноз ми дізналися в березні 2018 року. Пухлина продовгуватого мозку. На жаль, для нашої країни - це вирок. Але дитина була у вкрай важкому стані, тому варіанти лікування за кордоном на той момент не розглядалися, оскільки у нас не було часу. 28 березня, Андрій був прооперований в Києві в Інституті нейрохірургії імені Ромоданова. Пухлину видалити повністю не вдалося, навіть половину. За висновками МРТ, до і після київської операції її розміри змінилися мінімально. Але тим не менш, вдалося взяти зразки для гістології, а також значно покращився стан дитини.
Гістологія показала анапластичну астроцитому (Gr III). Це злоякісна пухлина. Після цього я поспілкувався з кількома онкологами в Україні та їхня відповідь була шокуючою - 2 роки життя максимум. Тому батьками було прийнято рішення лікуватися за кордоном. З тих варіантів, що у нас були ми вибрали клініку Acabadem в Стамбулі. Як виявилося, ми не помилилися. Спочатку ми їхали на радіотерапію і взяли з собою зразки з Києва для проведення гістологічного дослідження. Як тільки виникли результати гістології, нас викликав професор, один з кращих нейрохірургів світу Мемет Озек. Він сказав нам, що Андрію потрібна операція. Це єдиний шанс зберегти його життя...
14 травня Андрію була зроблена повторна операція. В її результаті вдалося видалити 90% пухлини. Залишилася невелика її частина, яку неможливо було видалити через великий ризик пошкодження життєво важливих нервів. Далі Андрій пройшов курс радіотерапії тривалістю 30 фракцій.
В даний час він знаходиться в Стамбулі і проходить хіміотерапію. На початку 2019 року, Фонд «Допомагати просто» вже допомагав нам, сплативши два курси хіміотерапії загальною вартістю 15 000 доларів. Щире Вам дякую! Лікування триває. На жаль, вартість його постійно зростає. Цього разу нам виставили рахунок на 8 000 доларів США за курсове лікування. Наша сім‘я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу, яку можете надати. Андрій Гомон, Дніпро.
Професор, доктор відділення дитячої гематології та онкології клініки Acibadem Дженгиз Джанполат (Туреччина): «Згідно з протоколом лікування і з огляду на перебіг захворювання, обсяг проведеного оперативного втручання і беручи до уваги вік дитини, на даному етапі Андрію необхідно продовжувати курси хіміотерапії».

Клініка виставила рахунок на лікування на 8 000 і 18 000 доларів (194 800 і 429 300 гривень).

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 фонд
Допомогли: 1 фонд
Зібрано: 624 100 грн