Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Андрій Дєгтяр

ЗІБРАНО 60 027 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку і читачі Уфонду зібрали 60 027 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Діагноз - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока, Андрійкові був поставлений раптово, при плановому обстеженні для відвідування тренувань шорт-трек. Шуми в серці ніколи не прослуховувалися, однак синок з півтора роки постійно хворіє обструктивними бронхітами, і пізніше був поставлений діагноз - бронхіальної астми. Зараз, після того, як Андрію діагностували ваду серця, кардіологи схиляються до думки, що саме відкрита артеріальна протока, яка весь цей час збільшувалась, багато в чому провокувала часті захворювання на бронхіти. Андрійко - онук лікарів, тому, ми звикли довіряти фахівцям. Потрібно-значить потрібно. Зараз завдання провести операцію, відновитися і забути про цю проблему назавжди. Операцію запропонували зробити щадну, за допомогою спеціального пристрою – окклюдеру-спіралі. Це найбільш підходяща і безпечна операція для дитини. Тільки спіраль цю, нам потрібно купити самим. У зв’язку з її високою вартістю, звертаємося до Вас за допомогою. Ми дуже хочемо бачити Андрійка активним, веселим та здоровим. Дарина Дєгтяр, Харків.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, Андрію встановлений діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока, дилатація правих відділів серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвору окклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 60 027 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Дєгтяр Андрію, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 86 чоловік
Допомогли: 86 чоловік
Зібрано: 60 027 грн

17.02.2020
Андрій Дєгтяр успішно прооперований в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків).
Фахівці Інституту усунули порок серця закривши відкритий артеріальний проток окклюдером-спіраллю, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Андрій відчуває себе добре. Вже через кілька днів після операції, хлопчика виписали додому.
Рідні Андрія, дякують за допомогу
Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.