Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Анжела Авраменко

ЗІБРАНО 99 831 гривень. Читачі та партнери Уфонду зібрали 99 831 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Анжела народилася здоровою дитиною. Але коли дочці виповнилося 1,5 роки, на плановому обстеженні, лікарі виявили у дитини вроджену ваду серця – дефект міжпередсердної перегородки. Нам призначили спостереження.
До 5 років, доньку нічого не турбувало, і розвивалася вона як усі діти, доки не почала скаржитися на біль у грудній клітці, в ділянці серця. На даний момент, скарги у доньки збільшилися, і я змушена була звернутися до районної лікарні №8, в якій мені дали направлення до міста Києва, до Інституту Серця.
У Києві нам сказали, що такі дефекти не закриваються самі і необхідна операція – закриття отвору імплантатом – оклюдером. Вартість такого пристрою майже 100 тисяч гривень. Я виховую Анжелу сама. Дуже велике прохання до Вас, допомогти моїй дитині, тому що мені відомо, що Ваш фонд небайдужий до життя та здоров‘я дітей. Я звертаюсь із проханням допомогти мені з лікуванням моєї доньки. Людмила Авраменко, Луганська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Анжели вроджена вада серця. Враховуючи топіку пороку та загальний стан дитини, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перегородки за допомогою спеціального пристрою – оклюдера. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Дівчинка буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 99 831 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Анжелі Авраменко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Анжелі за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp

Відгукнулися (взяли реквізити): 36 чоловік
Допомогли: 36 чоловік
Зібрано: 99 831 грн