Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Аня Деменко

Любі друзі!
За словами завідуючого відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігоря Полівенка, під час передопераційного обстеження, у Ані було виявлено множинні дефекти міжпередсердної перегородки, кількість отворів в перегородки виявилося дуже багато і великих розмірів. Такі свідчення вимагають усунення вади тільки хірургічним способом (полосной операції), без використання оклюдеру.
Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Ані Деменко, будуть перераховані на лікування іншого підопічного Уфонду в рамках програми Уфонд.Серце і акції Наповни серце життям.

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень.

До 7-ми місяців моя вагітність протікала без ускладнень, але на 7-му місяці доктора припускали ЗВУР. Я проходила обстеження, в результаті ЗВУР не підтвердилось, а маленький розмір живота списували на те, що я сама по собі худенька. Пологи були в термін, але в останній момент довелося робити кесарів розтин, так як при переймах у дитини сповільнювалось серцебиття. Після пологів виявилося, що у дитини було подвійне обвиття пуповиною навколо шиї. У пологовому будинку мені сказали, що донька абсолютно здорова, хоча вона була з малою вагою (2100 грамів). Аня погано набирала вагу, і зараз теж у неї є недобір ваги. Вже потім після виписки з пологового будинку, коли я показала доньку дільничному педіатру, вона сказала, що у дитини чутні шуми в серці. Коли Ані було 6 місяців, ми зробили УЗД серця. Нам сказали, що у Ані - відкрите овальне вікно. Мене переконували, що це часто зустрічається. Шум в серці чути було і після, а в 2 з половиною роки нам порекомендували зробити ще одне УЗД. У минулому році ми дізналися, що у дитини порок серця, але на той період нам говорили, що будуть спостерігати, і можливо вдасться обійтися без операції. Через півроку ми пройшли ще одне обстеження, і виявилося, що отвір в міжпередсердній перегородці збільшується, і потрібна операція. Навесні був карантин, і ми не змогли потрапити на консультацію до кардіохірурга. У вересні, ми все-таки змогли поїхати до Харкова, щоб дитину подивився кардіохірург. Він нам сказав, що отвір досить великий і легені моєї доньки переповнені кров’ю. Тому операцію потрібно проводити якомога швидше. Я виховую Аню сама, тому сума на операцію непідйомна для мене. Я не зможу зібрати таку суму самостійно в такий короткий період. Вирішила звернутися в Уфонд, тому що доктор подарував надію, коли сказав, що тут можуть допомогти. Ірина Деменко, Донецька область.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Ані потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник
оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Ані Деменко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям! .

Відгукнулися (взяли реквізити): 119 чоловік
Допомогли: 119 чоловік
Зібрано: 105 609 грн