Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Аня Дорохова

ЗІБРАНО 105 609 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО. ПРООПЕРОВАНО.

У Ганнусі виявили ваду серця з народження: мембранозний дефект міжшлуночкової перегородки. Спочатку операцію нам не призначали, але з часом порок тільки наростав, і зараз продовжує прогресувати. З самого народження виявлялися всі ознаки серцевої недостатності: швидка стомлюваність дитини, прискорене дихання, потовиділення, набряклість під очима, посиніння носогубного трикутника. Анюті складно переносити спеку. Окрім цього, донька дуже часто хворіє на вірусні та застудні захворювання. Так як, при цьому пороці серця надлишок крові скидається в легені, простудні захворювання проходять з ускладненнями - запаленням легенів. Доводиться давати дитині антибіотики. Для полегшення роботи серця, з перших днів, Ані був призначений щоденний прийом спеціальних медикаментів, що, в свою чергу, дає навантаження на печінку. При проведенні чергового планового УЗД серця, нам порадили звернутися в Інститут Амосова для проведення операції з найменшим травматизмом та наслідками. Такою операцією є усунення вади – оклюдером, але наш сімейний бюджет не дає змоги оплатити таку коштовну операцію. Просимо всіх небайдужих людей, відгукнутися на наше прохання й допомогти нашій дівчинці! Сподіваємося, що Аня стане здоровою дитиною і зможе повноцінно розвиватися. Анастасія Дорохова, Харківська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Ані Дорохової, вже збільшилися праві відділи серця. Для запобігання серцевої та легеневої недостатності дівчинці потрібна операція – закриття дефекту міжпередсердної перегородки. Ми проведемо її ендоваскулярно. Після щадної операції дитина швидко відновиться і буде повністю здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Ганні Дороховій, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати,
відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Ганні за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 чоловік
Допомогли: 1 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

09.12.2021
Аня Дорохова успішно прооперована у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). У ході ендоваскулярної операції дефект міжпередсердної перегородки закрито через судини за допомогою оклюдера, який допомогли сплатити партнери Уфонду. Операція щадна та малотравматична. За словами кардіохірурга Ігоря Дітковського, операція пройшла без ускладнень.
Показники роботи серця у нормі, кровообіг відновлено. Дівчинка почувається добре, і за три дні буде виписана додому.
Анастасія, мама Ані, дякує читачам та партнерам Уфонду за допомогу і подарунки для Ані. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково стежитимемо за долею дівчинки.