Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Аня Корнєєва

ЗІБРАНО 122 050 гривень. МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЯ СПЛАЧЕНА.

Аня народилася на 41 тижні вагітності, з множинними вадами розвитку кісткової системи, двосторонньою клишоногістю та двостороннім вивихом стегон. Відразу ж після народження, донька потрапила в реанімацію для новонароджених. Через місяць Аню виписали з реанімації. За цей час, у дитини двічі була зупинка серця. А в дев‘ять місяців, доньці провели першу операцію - шунтування.
Тривала реабілітація після складної операції, і знову нове лікування та операції (ахіллопластіка стоп та корекція деформацій нижніх кінцівок). А коли Анічці виповнилося 3 роки, після обстеження в харківському Інституті ортопедії, їй призначили ортези та корсет, щоб зупинити прогресування хвороби. Але бажаного результату дане лікування не дало. Але ми не опускали рук та продовжували лікування.
Зараз дочка перебуває на обліку у нейрохірурга та ортопеда. Завдяки численним операціям, тренуванням та лікуванню, Аня може пересуватися за допомогою ходунків, але сама ходити не може. А в останні кілька років, почала погіршуватися ситуація з хребтом. Через прогресування сколіозу, який досяг вже 4-го ступеня, викривляється хребет, через що посилюються болі в спині. На даний момент дитині рекомендовано проведення хірургічного втручання, з приводу корекції сколіотичної деформації. Для даної операції, Ані потрібна металоконструкція – імплантат. Який коштує понад 120 тисяч гривень.
Це непідсильна сума для нашої родини. З 3 років, я виховую доньку сама, хоча батько Ані допомагає нам та бере активну участь в житті дитини. У мене теж інвалідність, з діагнозом - прогресуюча м‘язова дистрофія. Тому, прошу всіх небайдужих та добрих людей допомогти Ані встати на ноги й виконати її бажання – жити та ходити. Корнєєва Мальвіна, Дніпропетровська область.
Завідуючий відділенням ортопедії та травматології НУМК «Університетська клініка» Харківського національного медичного університету Дмитро Петренко (м.Харків): «Дівчинка звернулася з важкою прогресуючою деформацією хребта. Через швидкий розвиток сколіозу з викривленням в 64 градуси та болі в спині, дитина не може довго сидіти на одному місці. Необхідна операція по виправленню викривлення за допомогою конструкції, яку встановлять у хребет та виправлять викривлення. Вже на наступний день дитина почне вставати, а через місяць зможе ходити до школи».

Постачальник металевої конструкції-імпланта виставив рахунок на 122 050 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Ані Корнєєвії, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 чоловік
Допомогли: 1 чоловік
Зібрано: 122 050 грн