Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Артем Андрійченко

ЗІБРАНО 62 300 гривень. Компанія Агропромінжинірінг внесла 62 300 гривень. СЛУХОВІ АПАРАТИ ВСТАНОВЛЕНІ.

Артем народився на 38 тижні вагітності. Пологи були дуже важкими. Від самого народження, синок був пасивним, не міг самостійно їсти, не кричав, не плакав, не міг самостійно тримати голівку. В півроку, дитині діагностували – синдром підвищеної нервово-рефлекторної збудливості. Нам призначили професійні масажи та ЛФК. Лікування було ефективним, завдяки чому, Артем почав добре розвиватись.
Згодом, коли Артемові було близько півтора роки, я звернула увагу, що він не реагує на звуки. Ми поїхали на обстеження в Київ, до Інституту Коломійченко. Після обстеження синові поставили діагноз – сенсоневральна глухота 3 ступеня. Нам порадили придбати слухові апарати на ліве та праве вушко, щоб дитина не почала втрачати слух. Нам вдалося придбати найдешевші апарати, що дозволило зберегти синові хоч якусь здатність чути. Але зараз, Артем почав дорослішати, а ступень втрати слуху вже досягла 4-ої. Тому зараз дитині потрібні більш сучасні та потужні слухові апарати, щоб мій хлопчик міг чути цей світ.
Я одинока мама з трьома хлопчиками, виховую їх сама. Допомоги зі сторони чоловіка та його родини ніякої не маю. Житло своє не маємо, проживаємо у моєї мами. Живемо на пенсію сина з інвалідності та свою з багатодітності. Грошей не вистачає. Беру різні підробітки на дому, щоб хоч якось забезпечити себе та своїх дітей. Зараз синові 6 років, він дуже дружелюбний, грайливий та радісний. І я мрію і вірю, щоб Артем чув світ що навколо нього. Прошу Вашої допомоги моєму синові. Вікторія Щетініна, Київська область.
Лікар отоларинголог-сурдолог медичного центру «Медіцентр» Матюхіна Олена Леонідівна: «Проаналізувавши заключення пацієнта Андрійченко Артьома, згідно діагнозу – двостороння нейросенсорна туговухість IV ступеня, пацієнту є необхідним сучасні слухові апарати. Це допоможе дитині вправно справлятися з завданнями та досягати гарних успіхів у навчанні, гармонійно розвиватись на рівні зі своїми однолітками та впевнено іти по життю».

Постачальник слухових апаратів виставив рахунок на 62 300 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Артемові Андрійченко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також, перерахувати допомогу Артемові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 компанія
Допомогли: 1 компанія
Зібрано: 62 300 грн

07.09.2021
Артему Андрійченко проведено бінауральне слухопротезування – встановлені апарати на обидва вуха в центрі слуху "Медіцентр" (Київ). Прилади допомогли придбати партнери Уфонду – компанія Агропромінжинірінг. Цифрові, високопотужні слухові апарати з вушними вкладками виготовлені за індивідуальними зліпкам. Апарати компенсують недолік слуху, завдяки їм Артем зможе нормально спілкуватися, добре розрізняти звуки й продовжувати займатися розвивати мовлення.
Вікторія, мама Артема, дякує партнерам Уфонду за допомогу! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.