Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Артем Лукашенко

ЗІБРАНО 701 346 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Благодійний фонд «Допомагати просто» та клієнти ПриватБанку внесли 200 000 гривень.

Компанія «Август-Україна» внесла 494 830 гривень.

Артемові Лукашенко десять місяців, і його майбутнє вирішується прямо зараз. Йому необхідно провести слухопротезування і встановити сучасну систему Cochlear на обидва вушка.

При огляді малюка в пологовому будинку, виявилися проблеми зі слухом. Лікарі порадили батькам звернутися до сурдолога, коли Артем підросте. Сім’я, звичайно, сподівалася на краще і з позитивом дивилася в майбутнє. Але, з часом, батьки почали помічати, що Тема не реагує на звуки, як ніби їх не чує, і відразу ж звернулися до лікаря. Обстеження, тести та аналізи. На превеликий жаль, здійснилися найбільші побоювання - Артему діагностували двобічну нейросенсорну глухоту. Тобто хлопчик не чує зовсім.

Батьки хлопчика, не втрачаючи часу, зробили спроби допомогти своєму синові, і звернулися в різні українські інстанції: благодійні фонди, Міністерство охорони здоров’я та приватні компанії.

За державною квотою, операцію Артему можна зробити тільки на одне вушко. А ось операцію на другому вусі, батькам потрібно оплатити самостійно.

Найефективніший варіант у цій ситуації - це самостійна оплата лікування за кордоном. Сім’я хлопчика розглядає клініку Acibadem в Туреччині, де покупка і установка одного імплантату обійдеться в 26 000 доларів. Сума дуже значна і величезна для родини Лукашенко!

Ми вже неодноразово писали, в рамках програми «Уфонд.Слух» і допомоги нашим підопічним, що вкрай важливо зробити дитині операцію з кохлеарної імплантації вчасно і в ранньому віці. Щоб дитина могла рости і активно розвиватися, як його однолітки.
Зараз Артему майже 10 місяців, і йому можна вже проводити операцію. Тільки ось батькам залишилося зібрати необхідну суму грошей, щоб допомогти своїй дитині. Щоб Артем міг чути!

Професор, доктор медичних наук Мехмет Зія Озьер, клініка Aсibadem (Туреччина): «У Артема двобічна нейросенсорна туговухість 4 ступеня, що межує з глухотою. Нещодавно малюк пройшов всі необхідні обстеження, він повністю підходить під метод кохлеарної імплантації. Вік дитини дуже хороший, що збільшує слуховий і мовний потенціал. Завдяки постійним заняттям і лікуванню у Артема розів’ється мова. Згодом він буде повністю інтегрований в середу чуючих і зможе піти в масову школу».

Турецька клініка Aсibadem виставила рахунок на $ 26 000 (кохлеарна імплантація одного вуха). Це 699 920 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Артемові Лукашенко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

31.07.2020
Артему Лукашенко успішно виконана кохлеарна імплантація в клініці Aсibadem Бодрум (Туреччина). У праве вухо хлопчикові було імплантовано кохлеарний імплант - апарат, який приймає і розпізнає електромагнітні сигнали від закріпленого зовні мовного процесора. Операція пройшла успішно. Всі датчики дали позитивний «зворотний зв‘язок». Імплант підключено. Завдяки цій операції вдалося компенсувати недолік слуху у малюка. Тепер Артем буде багато займатися і навчиться чути, говорити, зможе розвиватися і спілкуватися, ходити в дитячий сад, а потім і в масову школу.
Батьки, Артема, дякують кожному за таку важливу допомогу синові! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми раді що змогли допомогти ще одній дитині і обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.