Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Артур-Юрій Меленюк

ЗІБРАНО 82 604 гривень. Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 82 604 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Артур народився здоровим хлопчиком. Синок росте та розвивається активною дитиною. Дуже полюбляє складати з лего різні машинки. С 10 років, я почала наблюдати, що Артур дуже часто почав втомлюватися, почалися безпричинні напади тривоги. Проаналізувавши ситуацію, ми вирішили звернутися до сімейного лікаря, який направив нас на медичне обстеження та УЗД серця. Після всіх обстеженнь, у мого синочка виявили проблему з серцем. Виявилось що вада серця вроджена. Артуру діагностували - відкриту артеріальну протоку, яке вже досягла великих розмірів. Зараз дитині потрібна операція, яку проведуть фахівці Першого територіального медичного об‘єднання Львова. Щоб втручання було безпечним для дитини, потрібен імплантат – оклюдер. Але коштує він забагато. Я сама виховую дитину, й дуже сподіваюсь, що після операції, яку проведуть лікарі, мій синок повернеться до свого ритму життя. Прошу вашої допомоги! Юлія Меленюк, Львів.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «Щоб уникнути прогресування ускладнень, дитині потрібна операція – закриття вади серця ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції хлопчик швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здоров».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 82 604 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Артуру-Юрію Меленюку, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції – Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Артурові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 114 чоловік
Допомогли: 114 чоловік
Зібрано: 82 604 грн

01.06.2022
Артура-Юрія Меленюка успішно прооперовано в Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова.
У ході ендоваскулярної операції дефект міжпередсердної перегородки закрито за допомогою спеціального імплантату – оклюдеру. Операція тривала близько години, роботу серцево-судинної системи відновлено, хлопчик почувається добре і вже з рідними вдома.
Мама Артура-Юрія, дякує за допомогу
Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.