Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Аріна Бєрлізєва

ЗІБРАНО 105 609 грн. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 грн. Окклюдер оплачено. Місце госпіталізації змінено. ПРООПЕРОВАНО.

Аріна народилася в строк, росла життєрадісною і активною дитиною, займалася хореографією. Проблем зі здоров‘ям дочки не було, поки на плановому огляді педіатра, не почули шуми в серці. Для повного обстеження, нас направили в Інститут хірургії ім. В.Т. Зайцева (м.Харків), де на УЗД виявили патологію серця і був встановлений діагноз - вторинний дефект міжпередсердної перегородки діаметром 7 мм. Діагноз нас шокував... Цей дефект потрібно усунути зараз, щоб в подальшому у дочки не виникли ускладнення, пов‘язані із серцевою і легеневою недостатністю. Кардіологи рекомендували хірургічне лікування ендоваскулярним способом. Цей метод лікування є більш безпечним, малотравматичним і щадним для дитини. Для проведення операції необхідно дорогий пристрій - окклюдер. Потрібну суму для його придбання зібрати нам не вдається. Дуже страшно знати, що твоя дитина хвора, а ти не можеш їй допомогти... Тому змушені зараз звертатися за допомогою до всіх небайдужих людей. Юлія Бєрлізєва, Харків.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, дитині встановлено діагноз: вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки діаметром 7 мм, початкова дилатація правих камер серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером. Після операції, дівчинка буде цілком здорова».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Аріні Бєрлізєвой, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 97 чоловік
Допомогли: 97 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

14.07.2019
Аріна Бєрлізєва успішно прооперована в Київському Інституті серця. В ході ендоваскулярної операції, дефект міжпередсердної перегородки закритий через судини за допомогою окклюдеру. Операція щадна і малотравматична. За словами кардіохірурга Костянтина Бойко, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Дівчинка відчуває себе добре і вже з рідними вдома.
Батьки Аріни, дякують Фонду «Допомагати просто», клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.