Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Аріна Картамишева 

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Наша родина дуже чекала появи дівчинки. На обстеженнях під час вагітності, ніяких відхилень не було, і дитина при народженні була абсолютно здорова. Коли Аріні було три дні від народження, під час обходу, лікар почув нехарактерні шуми в серці доньки, і припустив, що у Арінці вроджена вада серця. На жаль, більш точні обстеження лише підтвердили припущення лікаря з пологового будинку. До двох років, лікарі рекомендували спостерігатись, так як до цього віку була ймовірність, що дефект заросте і порок пройде. У що ми дуже вірили і сподівалися! Але, на жаль, дива не сталося. При останньому обстеженні в інституті Амосова, Аріні діагностували - дефект міжшлуночкової перегородки. Отвір збільшується, тому необхідно якомога раніше провести операцію. Лікарі рекомендують ендоваскулярне втручання, за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру. Придбати його нам необхідно самостійно. Вартість окклюдеру понад 100 тисяч гривень, самим нам таких грошей не зібрати. Тому просимо про допомогу. Олена Бережна-Картамишева, Запоріжжя.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Аріні потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою окклюдеру. Після операції дівчинка швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Аріні Картамишевої, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 119 чоловік
Допомогли: 119 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

09.02.2020
У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова успішно прооперували Аріну Картамишеву. Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру. Вже через годину після операції, Аріна була в палаті з мамою і татом. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Дівчинка відчуває себе добре, і вже вдома!
Рідні Аріни, дякують за допомогу Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.