Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Аріна Козак

ЗІБРАНО 30 013 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 30 013 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Вагітність і пологи протікали без ускладнень. Аріна народилася абсолютно здоровою дитиною, з хорошою вагою і ростом. Але незабаром донька почала часто хворіти: нежить, кашель, стоматити, та інші постійні симптоми ГРВІ.
Наш педіатр, при черговому огляді дитини, почула шуми в серці Аріші, і порадила звернутися до профільного фахівця. Коли лікар-кардіолог відправила нас на УЗД серця, я не могла припустити, що у моєї доньки виявлять вроджену ваду серця. Сльози, паніка, безсонні ночі, постійно в голові крутилися питання: «Як? Чому? За що?»
За направленням лікаря, ми поїхали в інститут ім. В.Т. Зайцева (Харків). Там нам провели повне обстеження, яке підтвердило діагноз – вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока. На консультації, професор інституту Полівенок Ігор Вікторович, порекомендував нам ендоваскулярне закриття пороку оклюдером-спіраллю. Але, сама спіраль коштує дуже дорого. Для мене, самотньої мами, що сидить з двома дітьми в декреті - це непосильна сума. Тому, змушена просити вашої допомоги, щоб моя донечка, моє малятко, могла жити повноцінним життям, бігати і стрибати, танцювати, і просто бути здоровою. Любов Козак, Харків.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, Козак Аріні встановлений діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку оклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього дівчинка швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 30 013 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Аріні Козак, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулись (взяли реквізити): 65 чоловік
Допомогли: 65 чоловік
Зібрано: 30 013 грн

11.02.2020
Аріна Козак успішно прооперована в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Операція тривала одну годину, все пройшло без ускладнень. Відкрита артеріальна протока закрит
а через судини спеціальним пристроєм - оклюдером-спіраллю. Це була щадна операція, вроджена вада серця усунута вже на операційному столі. Дівчинка вже виписана додому і буде рости здоровою!
Мама Аріни, дякує за допомогу
Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.