Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Аріна Сукач

ЗІБРАНО 26 750 гривень. Оклюдер-спіраль сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Наша історія була непростою з самого початку. Все почалося з того, що у нас дуже довго не було дітей. Потім сталося диво, я опинилася в положенні. Вагітність проходила дуже важко. Нескінченне проводження в лікарні на підтримці, з браком кисню у дитини. Слава Богу, Аріна з’явилася на світ здоровою дитиною. Донька росте дуже активною, рухливою, і допитливою дівчинкою. У поліклініці ні разу не говорили про шуми в серці доньки, проте, у мене було занепокоєння. Постійні синці під очима, швидка стомлюваність і блідість; здавали всі аналізи - норма. Якби не один випадок. Ранок, збори у садочок, і дитина втратила свідомість. Свої відчуття не можу передати. Ми відразу ж вирушили до Києва, на обстеження і консультацію в Київський Інститут Серця. Аріні зробили УЗД і ЕХО, після чого діагностували вроджену ваду серця - відкриту артеріальну протоку. Допомогти може тільки операція. Виконати її можна щадним, ендоваскулярним чином, за допомогою окклюдеру-спіралі - спеціальної «латки». Операцію проведуть безкоштовно, але треба сплатити за саму спіраль. Самим всієї суми нам не зібрати. Просимо вашої допомоги! Юлія Петрухіна, Донецька область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Аріни вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. Щоб запобігти розвитку важких ускладнень, дитині потрібна операція - ендоваскулярне закриття пороку окклюдером-спіраллю. Після щадної операції дівчинка швидко відновиться і буде здорова».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 26 750 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Аріні Сукач, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді.
Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 11 чоловік
Допомогли:
11 чоловік
Зібрано:
26 750 грн

24.02.2020
Аріна Сукач успішно прооперована в Київському Інституті серця. В ході ендоваскулярної операції відкрита артеріальна протока закрита за допомогою спеціального пристрою - оклюдеру-спіралі. Операція тривала півтори години, робота серцево-судинної системи відновлена, дівчинка почувається добре і вже з рідними вдома.

Мама Аріни, вдячна компанії «Фора» і читачам Уфонда за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.