Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Аріна Чверкун

ЗІБРАНО 32 100 гривень. Компанія «Фора», ТМ «Садочок» та читачі Уфонду зібрали 32 100 грн. Оклюдер-спіраль оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Арінка від народження мала слабкий імунітет, тому часто хворіла. До 4,5 років у доньки розвився гострий аденоїдит, різні методи лікування не давали результату. І тоді було прийнято рішення про проведення операції з видалення аденоїдів. Перед операцією було проведено обстеження, в тому числі УЗД серця, під час якого виявили вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Для нас це було несподіванкою, оскільки Аріна дуже активна дівчинка, але ніяких скарг на серце після фізичних навантажень не було. В Національному інституті серцево-судинної хірургії імені Амосова діагноз підтвердився.
За медичними показниками, Аріні рекомендовано закриття пороку серця оклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після чого донька відновиться і буде нормально розвиватися. Наша багатодітна родина складається з п’ятьох осіб, де працює тільки батько. Для нас, вартість необхідного пристрою дуже висока. Лікарі рекомендували звернутись у благодійні організації, які зможуть допомогти донечці. В наслідок чого, вирішили звернутися до Вас за допомогою. Допоможіть нам будь-ласка! Ольга Чверкун, Вінниця.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «При обстеженні, Аріни встановлений діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, легенева гіпертензія. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку оклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 32 100 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Аріні Чверкун, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Аріні за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 425 чоловік
Допомогли: 425 чоловік
Зібрано: 32 100 грн

13.12.2021
У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ), успішно провели операцію по усуненню вродженої вади серця Аріні Чверкун.
Відкриту артеріальну протоку закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру-спіралі, який допомогли оплатити партнери Уфонду, компанія Фора та ТМ «Садочок». Операція тривала близько години. Робота серця та системи кровообігу відновлена, ознаки легеневої гіпертензії усунені. Аріна відчуває себе добре, і вже на наступний день після операції була виписана додому.
Батьки Аріни дякують за допомогу компаніям
«Фора», «Садочок» та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дитини.