Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Богдана Вітт-Корука

ЗБІР КОШТІВ ЗАКРИТО. ПРООПЕРОВАНА.

Окклюдер оплачено за рахунок зібраних коштів на лікування вродженої вади серця Давиду Гавашелі. Під час передопераційного обстеження, у Давида були виявлені множинні дефекти міжпередсердної перегородки. Такі показання вимагають усунення вади тільки хірургічним методом (полосна операція), без використання окклюдеру.


Богдана весела, життєрадісна дівчинка. Добре вчиться в школі. Любить співати, малювати, обожнює домашніх улюбленців. Дома працьовита і товариська в спілкуванні з подружками і друзями. На здоров‘я донька ніколи не скаржилась. Але, в грудні 2018 року, Богдана почала скаржитися на швидку стомлюваність і сильну задишку на уроках фізкультури. Нам порадили звернутися до кардіолога. У цей період, в Луцьку проводили обстеження і консультацію кардіохірурги з Києва. Провівши обстеження, у Богдани виявили шуми в серці, діагностувавши - вроджений порок серця. Нам видали направлення на повне обстеження в Києві.
14 січня, Богдана пройшла повне обстеження в Київському Інституті серця, де їй поставили точний діагноз - вроджена вада серця, дефект міжпередсердної перегородки. Лікарі рекомендували оперативне втручання, так як розміри дефекту досить великі. Виконати операцію можна щадним, ендоваскулярних способом, за допомогою окклюдеру - спеціальної «латки». Саму операцію проведуть безкоштовно, але треба сплатити за окклюдер. А у мене такої можливості немає, я сама виховую двох дочок. Прошу вашої допомоги! Леся Вітт-Корука, Луцьк.
Завідувач відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «Для запобігання важких ускладнень Богдані потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним способом, за допомогою окклюдеру. Після операції дівчинка швидко відновиться і зміцніє».

Вартість окклюдеру 100 376 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Богдане Вітт-Корука, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонде. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 117 осіб
Допомогли: 117 осіб
Зібрано: 100 376 грн

27.02.2019
Богдана Вітт-Корука успішно прооперована в Київському Інституті серця. В ході ендоваскулярної операції, дефект міжпередсердної перегородки закритий через судини за допомогою окклюдеру. Операція щадна і малотравматична. За словами кардіохірурга Костянтина Бойко, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Післяопераційний період пройшов без ускладнень, дівчинка почувається добре і вже з рідними вдома.
Мама дівчинки, дякує компанії Фора і ТМ «Агуша Україна» за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.