Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Богдан Археменко


Шановні друзі!
За даними з передопераційного обстеження, дефект міжпередсердної перегородки затягнувся самостійно. Тому, операція з усунення вродженої вади серця не знадобиться. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Богдана Археменко, будуть перераховані на лікування іншої дитини, підопічного Уфонду в рамках програми "Уфонд.Серце" і акції "Серце б‘ється завдяки...".

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Оклюдер сплачено. Операція в грудні.

Богдан народився на два місяці раніше терміну. Коли синочку виповнилось два місяці, на плановому обстеженні, педіатр почула шуми в серці дитини. Нас направили на обстеження до Полтави. Пройшовши ряд фахівців і повне обстеження, Богдану діагностували вроджену ваду серця - дефект міжпередсердної перегородки. До двох років, лікарі рекомендували спостерігатися, так як до цього віку була ймовірність, що дефект заросте і порок пройде. У що я дуже вірила і сподівалася! Але, на жаль, дива не сталося. При останньому обстеженні в інституті Амосова, там ми стали в чергу на отримання оклюдеру за держквоту, фахівці сказали, що отвір у серці Богдана збільшується, тому необхідно якомога раніше провести операцію. Лікарі рекомендували ендоваскулярне втручання, за допомогою спеціального пристрою - оклюдеру. За держквоту, на жаль, він нам так і не дістався, тому придбати його мені необхідно самостійно. Вартість оклюдеру понад 100 тисяч гривень, самій мені таких грошей не зібрати. Тому, прошу вашої допомоги. Юлія Археменко, Полтавська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Богданові потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції хлопчик швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здоров».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Богдану Археменко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 124 людини
Допомогли:
124 людини
Зібрано:
105 609 грн