Зібрали:

2022 рік: 3 319 964 ₴
11 років: 51 201 513 ₴

Богдан Шаповал

ЗІБРАНО 105 609 грн. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 грн. ПРООПЕРОВАНО.

Я мама чудового і довгоочікуваного синочка Богдана. Народився Богдан раніше терміну, на 35 тижні вагітності. Проблем із серцем ніколи не мали, завжди своєчасно згідно віковими показниками робили обстеження. Зовсім недавно я стала помічати, що дитина стала більше втомлюватися, скаржитися на прискорене серцебиття і поколювання в області серця після уроків фізкультури.
При проведенні УЗД, у Богдана виявили вроджену ваду серця. Нас направили на консультацію в Київський Інститут серця, де синові встановили точний діагноз - дефект міжпередсердної перегородки. Розмір отвору між правим і лівим передсердям 6 мм. Наявність такого дефекту, є причиною патологічного надходження крові з лівого передсердя в праве і, як наслідок, переповнення малого кола кровообігу (легенів) надлишковим обсягом крові.
Якщо не усунути ваду зараз, то в подальшому у дитини можуть бути серйозні ускладнення в роботі серця. Тому, кардіологи рекомендували хірургічне лікування. Операцію можна зробити ендоваскулярним методом, що найбільш безпечно для дитини. Але для неї необхідне дороге устройство - окклюдер. Так склалося, що виховую я дитину сама, без батька. Сума необхідна для лікування сина, для мене непосильна. Тому, звертаюся з проханням до всіх небайдужих людей, допомогти моєму синові. Карина Шаповал, Миколаїв.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Богдана відзначаються ознаки легеневої гіпертензії, йому потрібно ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером. Після щадної операції хлопчик швидко відновиться і окріпне».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Богдану Шаповал, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 67 осіб
Допомогли: 61 людина
Зібрано: 105 609 грн


20.06.2019
У Київському Інституті серця успішно прооперували Богдана Шаповала. Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру. Вже через сорок хвилин після операції, Богдан був в палаті з мамою. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Хлопчик відчуває себе добре, і вже з мамою вдома!
Карина, мама Богдана, дякує за допомогу Фонд "Допомагати просто", клієнтам Приватбанку і читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.