Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Вадим Осипян

Потрібно
84 780грн
Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 12 650 гривень.

Я одинока мати. При народженні Вадимові був поставлений діагноз - дефект міжпередсердної перегородки. Кожного року, ми їздили на обстеження у Тернопіль та Київ для перевірки стану дитини, тому що, лікар сказав, що є можливість одужання і присутній шанс на закриття дефекту до п’яти років без хірургічного втручання. У Вадима було три отвори, два з яких з часом закрились. Але, на останньому обстежені, лікар нам повідомив, що третій отвір залишився і навпаки почав збільшуватися. Нам рекомендували зробити операцію по закриттю дефекту оклюдером. Це допоможе назавжди позбутися вади серця, і надалі не переживати, що серце дитини в небезпеці. Операцію проведуть безкоштовно, а ось оклюдер цей платний і дуже дорогий для мене. Сподіваюсь на вашу допомогу! Аліна Кралька, Тернопільска область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «Щоб уникнути прогресування ускладнень, дитині потрібна операція – закриття міжпередсердної перегородки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після такої операції хлопчик швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здоров».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 101 200 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Вадиму Осипян, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Вадимові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.