Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Валерія Бондарева

ЗІБРАНО 64 200 гривень. Компанія Агропромінжинірінг внесла 57 890 гривень. ІНСУЛІНОВА ПОМПА СПЛАЧЕНА ТА ПЕРЕДАНА.

Валерія народилася здоровою дівчинкою. Донька росла в любові і піклуванні. Часто подорожувала, відвідувала театри, з малечку ходила на танці та навчилась грати на сопілці. Зараз доньці чотирнадцять років. Дитина відмінно навчається в девятому класі, має багато похвальних листів та нагород. В лікарнях Валерія ніколи не лікувались. Лише планові медогляди. Але, нажаль минулого року, в наш дім прийшла біда, хвороба - цукровий діабет. Проходячи з донькою черговий медогляд, за результатами аналізів, у Валерії виявили цукровий діабет 1 типу. Для мене це був шок. Понад місяць, я не припиняла плакати. Але зрозуміла, що дитині цим не допоможу. Зараз, ми живемо за іншим графіком. Іноді складно, але ми постійно вивчаємо інформацію про хворобу, вводимо інсулін до десяти разів на добу. При такому графіку інсулінотерапії, Валерія стала пропускати школу, з’явилась часта блювота через ацетон. Донька стала обмежена в повсякденному житті. Для того, щоб поліпшити здоров’я і якість життя, Валерія потребує інсулінову помпу. Я сама виховую Леру, і самостійно придбати помпу не можу. Прошу вашої допомоги! Ілла Бондарева, Київська область.
Завідуюча відділенням ендокринології клініки ОХМАТДИТ Наталія Погодаєва (Київ): «Валерія хворіє на цукровий діабет другий рік. Перебіг діабету у дівчинки нестабільний, зі схильністю до тяжких гіпоглікемічних станів. Отримує замісну терапію інсуліном, який вводиться підшкірно за допомогою шприц ручок до 7-10 раз на добу. Валерія потребує помпової інсулінотерапії. Це єдина можливість компенсувати захворювання дитини».

Вартість інсулінової помпи 64 200 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Валерії Бондаревії, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 10 чоловік та 1 компанія
Допомогли: 10 чоловік та 1 компанія
Зібрано: 64 200 грн

26.08.2021
Валерії Бондаревій передали інсулінову помпу за місцем проживання, де найближчим часом, вона буде встановлена дівчинці.
Це стало можливим завдяки компанії Агропромінжинірінг, яка оплатила помпу для Валерії. Завдяки системному введенню інсуліну за допомогою інсулінової помпи, стан дівчинки стабілізується, покращиться глікемічний контроль і відбудеться повне забезпечення фізіологічного пубертату.
Ілона, мама Валерії, дякує партнерам Уфонда за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.