Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Валерія Клименко

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

До 3-х років, ми не знали, що у доньки є проблеми з серцем. Лера завжди дуже активна, ніколи не сидить на місці, весь час проводить в іграх: постійно бігає, радіє і дуже любить грати в хованки. Півроку тому, доньці встановили діагноз, яким, шокували всю родину - вроджена вада серця. З яких причин і звідки міг з’явиться у нашої донечки такої порок, ми й досі не можемо зрозуміти.
У районній лікарні, нам дали направлення в Інститут загальної та невідкладної хірургії імені В.Т. Зайцева. Фахівці Інституту підтвердили і встановили точний діагноз - ВПС, дефект міжпередсердної перегородки. Допомогти нашій доньці може тільки операція. Виконати її можна щадним, ендоваскулярним методом, який найбільш безпечний для маленької дитини. Для такої операції необхідно дорогий пристрій - оклюдер. Оскільки ми самі не можемо зібрати потрібну суму, так як в родині працює лише тато Валерії, а я з інвалідністю третьої групи, ми змушені звернутися до всіх небайдужих людей, за допомогою для нашої донечки. Допоможіть Валерії бути здоровою! Інна Клименко, Харківська область.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Валерії потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Валерії Клименко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши
SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям! .

Відгукнулися (взяли реквізити): 207 чоловік
Допомогли: 207 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

23.06.2020
Валерія Кліменко успішно прооперована в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши дефект міжпередсердної перегородки оклюдером, через маленький прокол в стегнової вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Лера відчуває себе добре. Вже наступного дня після операції, дівчинку виписали додому.
Мама, Валерії, дякує
Благодійному фонду "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.