Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Валерія Куценко

Дорогі друзі!
Збір коштів на придбання оклюдеру необхідного для проведення операції на серці Валерії Куценко закрито. Імплантат батьки оплатять самостійно. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти, в рамках програми "Уфонд.Серце" та акції "Серце б‘ється завдяки...", будуть перераховані на лікування інших дітей, підопічних Уфонду.

Валерії 10 років. Ваду серця у доньки, було виявлено майже місяць тому, після того як ми звернулися до сімейного лікаря із скаргою на частий головний біль та підвищений тиск. Лікар дав направлення пройти обстеження у дитячого лікаря-кардіоревматолога. Після повного обстеження лікаря, у Валерії виявили – вроджену ваду серця, дефект міжпередсердної перегородки. Щоб вирішити, що робити далі, та наскільки вада серця небезпечна для здоров‘я доньки, нас направили на обстеження у Національний Інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. На превеликий жаль діагноз Валерії підтвердився. Лікарі розповіли, що дефект вже великого розміру, та єдиним лікуванням є ендоваскулярна операція – закриття дефекту оклюдером. Для нашої родини, де працює лише батько, зібрати кошти на таку операцію не є можливим. Дуже просимо про допомогу для нашої донечки, щоб вона могла жити повноцінним життям. Наталія Куценко, Київська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Валерії потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після такої операції дівчинка швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Валерії Куценко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.