Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Варвара Капінус

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНА.

Варя народилася здоровою дівчинкою, і коли їй виповнився один рік, на черговому обстеженні лікарі виявили порок серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Ще зовсім недавно, це ніяк не заважало дитині, і Варя вела нормальний спосіб життя, а ми з чоловіком сподівалися, що все обійдеться і дірочка в серце закриється самостійно.
Але, останнім часом, донька стала швидко втомлюватися і часто хворіти на простудні вірусні захворювання, одужання після яких, з кожним разом проходить все важче і займає все більше часу. У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова, лікарі розповіли, що виправити ситуацію можна шляхом ендоваскулярного втручання, за допомогою внутрішнього серцевого імпланта оклюдера, закрити дефект.
Для нашої сім’ї, на даний момент зібрати гроші на таку операцію не представляється можливим. Я дуже прошу надати допомогу для нашої доньки, щоб вона могла жити повноцінним і яскравим життям. Катерина Капінус, Миколаїв.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Варварі потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Варварі Капінус, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 163 чоловіка
Допомогли: 163 чоловіка
Зібрано: 105 609 грн

17.09.2020
Варвара Капінус успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). Дефект міжпередсердної перегородки успішно закритий щадним способом, за допомогою оклюдеру. Операція тривала трохи більше години і пройшла успішно. Робота серця відновлена, відвернуто ризик розвитку небезпечних ускладнень. Зараз дівчинка почуває себе добре, післяопераційний період пройшов без ускладнень, через день після операції Варвару виписали додому.
Батьки Варвари, дякують Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.