Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Варвара Цветун

ЗІБРАНО 105 609 грн. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 грн. ПРООПЕРОВАНО.

Наша донька народилася з великою кавернозной гемангіомою. Порок серця у доньки виявився згодом і зовсім випадково - в минулому році, ми проходили обстеження, здавали аналізи, в тому числі зробили УЗД серця. Воно і показало дефект міжпередсердної перегородки. Ми почали помічати, що Варвара ослабла і стала часто хворіти, скаржитися на втому. Ми повезли доньку до київських фахівців, вони сказали, що серце починає працювати з перевантаженням і зараз дефект збільшується, що призводить до дилатації (збільшення об‘єму камер серця - Уфонд) правих відділів серця. Єдиний спосіб виправити ситуацію - провести доньці операцію. Дефект лікарі планують закрити щадяще, без розтину грудної клітини - за допомогою спеціального імпланту-окклюдеру. Відкладати операцію не можна, але зібрати на неї гроші ми не можемо. У нас двоє дітей, Варвара молодша. Будь ласка, допоможіть нам з оплатою! Варвара хоче стати ветеринаром, коли виросте, нехай її мрія здійсниться! Майя Савченко, Кіровоградська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Варвари вроджена вада серця. З огляду на топіку вади і загальний стан дівчинки, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перегородки за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Дівчинка буде здорова».

Постачальник окклюдера виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Цветун Варварі, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!


Відгукнулися (взяли реквізити): 66 чоловік
Допомогли: 66 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

06.09.2019
У Київському Інституті серця успішно прооперували Варвару Цветун. Дефект міжпередсердної перетенки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру. Вже через годину після операції, Варвара була в палаті з мамою. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Дівчинка відчуває себе добре, і вже з мамою вдома!
Майя, мама Варвари, дякує за допомогу Фонд "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку, команді IT-вахівців ПриватБанку та читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.