Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Василь Самойлов

ЗІБРАНО 65 912 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 65 912 гривень. Оклюдер-спіраль сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Вася мій довгоочікуваний первісток. Народився синок здоровою дитиною. З недавніх пір, після тривалої прогулянки та під час плачу, Вася почав скаржитись, що погано себе почуває. Я повезла сина на обстеження до невропатолога, який звернув увагу на сильну активність нервової системи дитини. Нас направили на консультацію до кардіолога. Під час обстеження, у Васі виявили вроджену ваду серця - відкриту артеріальну протоку. Отвір в серце дитини вже досить великого розміру, і впливає на роботу серця. Лікар рекомендує провести ендоваскулярну операцію, щоб мій малюк ріс здоровою дитиною. Для цього потрібен дороговартісний пристрій - окклюдер-спіраль. Я виховую двох дітей сама, у мене немає можливості зібрати потрібну суму для покупки цього обладнання. Прошу вашої допомоги! Зінаїда Самойлова, Харків.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, Василю встановлено діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвору оклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього хлопчик швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 65 912 гривень.


Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Василю Самойлову, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 30 чоловік
Допомогли: 30 чоловік
Зібрано: 65 912 грн

17.12.2020
Василь Самойлов успішно прооперований в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Фахівці Інституту усунули порок серця закривши відкритий артеріальний проток оклюдером-спіраллю, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Василь відчуває себе добре. Вже через кілька днів після операції, хлопчика виписали додому.
Рідні Василя, дякують за допомогу
Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.