Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Вероніка Маркова

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. Госпіталізація в жовтні. ПРООПЕРОВАНО.

Вероніка народилася на 38 тижні вагітності. Пологи, на думку лікарів, пройшли добре. Нас виписали на третій день додому, з позначкою звернутися до ортопеда за місцем проживання. Після, прийшов наш дільничний педіатр і з огляду, виписав направлення на реабілітацію в перинатальний центр. Туди ми потрапили по швидкої. У перинатальному центрі доньці діагностували більше 7 діагнозів: перинатальне гіпоксично-ішемічне ураження центральної нервової системи, набряк головного мозку, синдром тонусних порушень, спінальна пологова травма верхнього шийного відділу, дисплазія тазостегнових суглобів та інші, шокуючі нашу родину діагнози. Шуми в серці Вероніки педіатр чув, але ніхто з лікарів, не звернув на це увагу. Пролежавши в перинатальному центрі 2 тижні, дитину виписали, і сказали приходити через місяць знову, на реабілітацію. Через деякий час після виписки, ми зробили УЗД серця, яке виявило у Вероніки - відкрите овальне вікно. Кардіолог сказала, що воно закриється самостійно. Також, зробили МРТ головного мозку, яке показало велику кількість рідини в голові дитини, яка тисне на мозок. Розглядали варіант відкачування зайвої рідини, але впоралися медикаментозно. До року, Вероніка лежала в перинатальному центрі 4 рази. Після якого, ми стали відвідувати дитячу неврологію для старшого віку і знову зробили МРТ головного мозку. Ми стежили за цим та паралельно проходили інших лікарів. А коли знову дійшла справа до УЗД серця, то в Інституті В.Т. Зайцева, дізналися, що у нас вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки, без операції вже не обійтися і чекати не можна. На той момент, я навіть не знала, що мова йде про відкриту полосну операцію, і почала збирати документи. Писати про те, що це були: шок, сльози й страх батьків, це не описати словами з тим скільки Вероніка вже пережила за свій перший рік життя. Були вже витрачені великі кошти на лікування та реабілітації моєї донечки. Але, після з’ясувалося, що є інший варіант та інші лікарі...
Одне обстеження ми пройшли в дитячому кардіологічному центрі на вул. Муранова, де нас поставили на облік і дали контакти Дітковського Ігора Олександровича з Інституту Амосова. Він сказав нам, що є щадна та більш безпечна для дитини операція – ендоваскулярна. З липня 2020 року, ми тримаємо з ним зв’язок. У зв’язку з карантином, і маленькою вагою дитини, він порадив нам не приїжджати поки, а жити спокійним життям до цього часу. Але, за цей рік очікування, Вероніка перенесла вже одну ендоскопічну операцію на нирках. Її результат виявився не 100 відсотковий і потрібна ще одна операція. В ході таких подій і після консультації лікарів, було прийнято рішення спочатку зробити операцію на серці з усунення дефекту. Так як, Вероніка пережила вже 3 наркози, багато курсів терапії та уколів, то її серденько відчуває великі навантаження та стрес. Для проведення ендоваскулярної операції на серці, нам потрібен дорогий оклюдер. Мій чоловік зараз стоїть на обліку в центрі зайнятості та отримує виплату в розмірі 3200 гривень, а я в декреті, отримую 860 гривень.
Ніколи не думала, що мені доведеться просити допомоги, але життя так склалося. Допоможіть, будь ласка, нашій єдиній, бажаній та дуже довгоочікуваній дитині, яка не дивлячись на всі негаразди, дереться та бореться за своє життя! Любов Маркова, Харків.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Вероніки вроджена вада серця. У січні цього року дитині проведена ендоскопічна операція на нирках. Через особливості діагнозу, в подальшому, дитині буде потрібна ще одна операція. З огляду на заплановане оперативне лікування – дефект міжпередсердної перегородки вимагає ендоваскулярного закриття оклюдером найближчим часом. Це потрібно щоб зменшити повністю навантаження на серце дівчинки».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Вероніці Марковій, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Вероніці за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 208 чоловік
Допомогли: 208 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

27.10.2021
Верон
іка Маркова успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). Операція тривала близько 40 хвилин, все пройшло без ускладнень. Дефект міжпередсердної перегородки закрито через судини спеціальним пристроєм – оклюдером, який допомогли придбати партнери Уфонду. Це була щадна операція, вроджена вада серця усунута вже на операційному столі. Дівчинка вже виписана додому і буде рости здоровою!
Мама Вероніки, дякує
Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і Читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.