Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Вероніка Сердюкова

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Вагітність і пологи протікали добре, без ускладнень. Вероніка народилася здоровою дитиною. При щомісячному огляді у педіатра були виявлені шуми в серці, лікар дав направлення до дитячого кардіолога. Після огляду у кардіолога лікар виписав направлення на УЗД серця. Після зробленого УЗД серця був поставлений діагноз аневризма міжпередсердної перегородки. Нам відразу ж порадили звернутися до кардіохірурга. Після цього діагнозу все перевернулося всередині: Чому? Що робити? Сльози рікою і безсонні ночі. Розуміючи, що доньці потрібно робити операцію, я звернулася на консультацію до лікаря в інститут Амосова. Там нам рекомендували ендоваскулярне закриття пороку, окклюдером. Це щадне втручання, після нього моє малятко швидко відновиться і буде нормально розвиватися, без ризику для здоров‘я серця. Сума збору дуже велика і мені не під силу зібрати такі гроші. Я одинока мати, яка перебуває в декретній відпустці. Тому прошу допомоги у всіх небайдужих людей. Наталя Сердюкова, Харківська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Вероніці потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою окклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Вероніці Сердюкової, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 116 чоловік
Допомогли: 116 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

05.02.2020
Вероніка Сердюкова успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Дефект міжпередсердної перегородки успішно закритий щадним способом, за допомогою окклюдеру. Операція тривала близько години і пройшла успішно. Робота серця відновлена, відвернено ризик розвитку небезпечних ускладнень. Зараз дівчинка почуває себе добре, післяопераційний період пройшов без ускладнень, через день після операції Вероніку виписали додому.
Мама, Вероніки, дякує Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.