Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Виктория Андрийчук

ЗІБРАНО 105 609 грн. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 грн. ПРООПЕРОВАНА.

Наша родина проживає в Рівненській області. Виховуємо з чоловіком двох чудових доньок. Вони беруть участь в усіх шкільних, районних і обласних олімпіадах. Старшій Вікторії 13 років, а меншій 10. І ось біда прийшла в нашу сім’ю. В 13 років так хочеться жити, радіти першим захопленням і досягненням. Але… Нещодавно, на уроці фізкультури, Віка почала задихатись і через ніс в неї пішла кров. Поїхали з нею на обстеження. Результати нас шокували. Виявили вроджену ваду серця. Потрібно зробити операцію на серці. На додаткове обстеження ми їздили до Інституту імені М.М. Амосова та Інституту серця, що у Києві. В обох закладах, кардіологи порекомендували меньш травматичну операцію, зі встановленням окклюдеру. Ми вирішили зупинитись на Інституті серця, де нас готові прийняти і прооперувати найближчим часом. Вся затримка лише в недостатній сумі коштів, які потрібні на купівлю окклюдеру. Вартість окклюдеру понад 105 тисяч гривень. Сумма для всієї родини, просто нереальна, тому звертаюсь до небайдужих людей за допомогою. Марія Андрійчук, Рівненська область.
Завідувач відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Вікторії, вже збільшились праві відділи серця. Для запобігання серцевої і легеневої недостатності дівчинці потрібна операція - закриття дефекту міжпередсердної перегородки. Ми проведемо її ендоваскулярно. Після щадної операції дівчинка швидко відновиться і буде повністю здорова».

Постачальник окклюдера виставив рахунок на 105 609 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Вікторії Андрійчук, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 73 людини
Допомогли:
70 осіб
Зібрано: 105 609 грн


04.04.2019
Вікторія Андрійчук успішно прооперована в Київському Інституті серця. Дефект міжпередсердної перегородки закритий через судини за допомогою окклюдеру. Операція щадна і малотравматична. За словами кардіохірурга Бойко Костянтина, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Післяопераційний період пройшов без ускладнень, дівчинка почувається добре і в понеділок буде виписана додому.
Рідні Віки, дякують Фонду «Допомагати просто» і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.