Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Владислава Ворона

Любі друзі!
За даними з передопераційного обстеження Владислави, відкрита артеріальна протока затягнулася самостійно. Тому операція з усунення вродженої вади серця не знадобиться. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Владислави Ворони, будуть перераховані на лікування іншої дитини, підопічної Уфонду в рамках програми «Уфонд.Серце» та акції «Наповни серце життя» – Дарині Дмишко, якій також показана ендоваскулярна операцію з використанням оклюдеру.

ЗІБРАНО 82 604 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 82 604 гривень.

Владислава народилася абсолютно здоровою дитиною. Розвивалася донька нормально. Ніякими хронічними захворюваннями не страждала. У віці двох років, ми повели доньку в дитячий садочок, який вона відвідувала з великим задоволенням.
Через півроку відвідування садочка, донька стала постійно хворіти респіраторними інфекціями. При чому, варто було вилікуватись від однієї інфекції, відразу ж дитина захворювала повторно.
На літніх канікулах, ми вирішили пройти повне обстеження дитини, під час якого, у Влади виявили вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. За словами лікарів, це захворювання виявило себе з активним ростом дитини і в збільшенні розмірів серця доньки, і є причиною постійних вірусних захворювань й задишки. Лікарі Інституту Амосова рекомендували нам забрати дитину з дитячого садка, і в найкоротші терміни провести оперативне лікування ендоваскулярним шляхом, за допомогою спеціальної латки – оклюдеру. Вартість його велика для нашої родини. Працює в нас тільки батько Владислави. Я не працюю, оскільки перебуваю вдома з донькою. У родині є ще старша донька, Дарина. У зв’язку з чим, ми дуже потребуємо допомоги для проведення оперативного лікування Владиславі. Допоможіть будь ласка! Євгенія Ворона, Краматорськ.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, які вже почали розвиватися, Владиславі потрібно провести щадну операцію – закриття пороку серця ендоваскулярним шляхом за допомогою оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя й буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 82 604 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Владиславі Вороні, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Владі за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 79 чоловік
Допомогли: 79 чоловік
Зібрано: 82 604 грн